Велика щорічна зустріч випускників LvBS: Leadership Day та вручення Alumni Awards 2019

Надихнутись на майбутні проекти, поділитися важливими новинами і досягненнями – саме для цього щороку восени зустрічається наша велика спільнота випускників магістерських програм Львівської бізнес-школи УКУ #LvBS. 

30 листопада у межах #AlumniLeadershipDay говоритимемо про лідерство у публічному та приватному секторах на прикладі кейсу «НАК Нафтогаз України: зразок ефективного управління», що увійде до майбутньої збірки «Книга реформ: збірка навчальних кейсів». Робота над кейсом з історії реформ одного з найбільш відомих українських державних підприємств допоможе не тільки краще зрозуміти процеси, що відбуваються у нашій країні, а й провести паралелі з власним бізнесом, побачити, як можна вирішувати масштабні проблеми та втілювати зміни в часи турбулентності.

Випускники матимуть унікальний шанс не лише попрацювати з кейсом, а й особисто поспілкуватись з автором Дмитром Власовим та одним із героїв кейсу – Юрієм Вітренком.

Подія відбуватиметься у форматі family edition, тому запрошуємо учасників приєднатися до цього заходу разом із їхніми дітьми. 

Family edition передбачає та заохочує можливість участі ваших дітей:

  • від 10 до 14 років – перегляд фільму на тему лідерства та робота з кейсом фільму, інтерактивні заняття на довіру та лідерство, 
  • діти від 2 до 9 років – програма від дитячого простору «Пташеня».

Цього року ми також вручаємо нагороди #AlumniAwardsLvBS у номінаціях:

– The Business Breakthrough 2019 (яскравий прорив у бізнесі або розвиток індустрії в цілому)

– The Supporter 2019 (внесок у розвиток УКУ/LvBS: фінансова підтримка, надання стипендій, розвиток проектів Університету та Школи)

– The Inspirator 2019 (вплив на суспільство, розвиток громади та соціальної відповідальності).

Подання кандидатури на номінацію LvBS Alumni Awards 2019 (до 20 листопада включно) тут

Розклад:

10:00 – 10:30 Вітальна кава та реєстрація учасників (хол Центру Шептицького).

10:30 – 11:00 Вітальне слово декана-засновниці LvBS Софії Опацької (Паркова аудиторія).

11:00 – 11:10 Перша презентація «Книга реформ: збірка навчальних кейсів” від виконавчого директора Центру лідерства УКУ Андрія Рождественського.

11:10 – 12:00 Презентація кейсу з «Книга реформ: збірка навчальних кейсів». Спікери: Андрій Рождественський, Дмитро Власов – автор кейсів, Юрій Вітренко – герой кейсу.

12:00 – 12:30 Кавова перерва.

12:30 – 13:30 Робота в групах над кейсом, презентація напрацювань. Висновки.

13:30 – 14:30 Обід (фуршет).

14:30 – 15:30  Презентація цілей сталого розвитку. Панельна дискусія з підприємцями-випускниками на тему: «Цілі сталого розвитку: витрата чи інвестиція», яку модеруватиме керівник Центру Етики та Технологій LvBS Володимир Хіцяк.

15:30 – 15:45 Відкриття зустрічі Alumni Awards – Ярина Бойчук CEO LvBS. 

15:45 – 16:00 Плани спільноти на 2020 рік.

16:00 – 16:15 Вручення нагород LvBS Alumni Awards.

16:15 Нетворкінг за келихом вина, фуршет.

Початок Alumni Leadership Day о 10:00.

Місце проведення: «Паркова аудиторія» Центр Шептицького (Львів, вул. Стрийська, 29).

Захід відбудеться у співорганізації з  Центром лідерства УКУ  

Для участі у щорічній зустрічі випускників LvBS просимо зареєструватися! Цей захід відбудеться у закритому форматі виключно для випускників магістерських програм Школи з сім’ями. Вартість участі дорослого при ранній реєстрації – 600 грн до 17 листопада включно, після 17.11.19 – 800 грн, дитини – 250 грн (у вартість для дітей входить повноцінний обід, 2 перекуси та заняття з аніматорами/тренерами). 

[register-button token=’5dca9854-14580323-923d-fd59f4fd9631′ title=’Зареєструватись’]

Друзі, пропонуємо вам унікальну можливість «підвішений квиток: випускник випускнику». Якщо ви сумніваєтеся або не можете бути на події – подаруйте квиток комусь зі своїх колег зі спільноти (назва курсу) та в коментарях у формі реєстрації впишіть людину чи програму, куди хочете спрямувати свій квиток.

Контактна особа: Тетяна Новолодська, tnovolodska@lvbs.com.ua, +38 (063) 861 93 92.

#LvBSAlumni

Довідка: 

Книга Реформ – це збірка з дванадцяти навчальних кейсів, кожен із яких цілісно описує конкретний випадок процесу перетворень, що відбувалися в Україні після Революції Гідності 2013–2014 років. До роботи над збіркою залучено понад двадцять авторів і редакторів, зокрема з Українського Католицького Університету, Центру демократії, розвитку та верховенства права Стенфордського університету (Center on Democracy, Development and the Rule of Law, Stanford University) й Інституту Лідерства ім. Ігоря О. Ігнатовича (Ian O. Ihnatowycz Institute for Leadership, Richard Ivey Business School, University of Western Ontario).

Дмитро Власов – кандидат економічних наук, віце-президент інвестиційної групи «ТАСК»; отримав MBA в London Business School, член правління Professional Government Association of Ukraine.

Юрій Вітренко – український економіст та фінансист; виконавчий директор НАК «Нафтогаз України»; голова Наглядової ради ПАТ «Укрнафта»; член Наглядової ради Державного концерну «Укроборонпром». Отримав MBA бізнес-школи INSEAD (Франція, Сингапур). В минулому старший консультант в PricewaterhouseCoopers.

«Цілі сталого розвитку» (ЦСР, відомі також як Глобальні цілі) — ключові напрямки розвитку країн, що були ухвалені на Саміті ООН зі сталого розвитку. ЦСР нараховують 17 Глобальних цілей, яким відповідають 169 завдань. ЦСР набули чинності у січні 2016 року, і вони лежатимуть в основі політики та фінансування ПРООН протягом наступних 15 років.