Як залучати таланти як Facebook? Зустріч Спільноти LvBS з Наталею Кадею

«Airbnb, Facebook, Netflix – це self-development organizations, і завдання таких компаній – створити умови, щоб професійна людина у них могла зростати. В Netflix немає системи мотивації для працівників та обліку робочого часу. Єдине правило: «Дій в інтересах компанії», – переконана викладачка LvBS Наталя Кадя. На зустрічі Спільноти LvBS 25 січня вона розповість, чому українським компаніям треба вивчати досвід компаній Кремнієвої долини та як стати фахівцем, який буде потрібен у бізнесі і через 30 років.

З Наталею Кадею ми поговоримо:

  • Який досвід компаній Кремнієвої долини треба вивчити сьогодні, щоб бути успішним у майбутньому. Дослідження в компаніях Facebook, Netflix, Airbnb.
  • 12 технологічних імперативів, які сформують наступні 30 років і кардинально змінять наше життя.
  • Чому і в чому вже зовсім скоро ми будемо змагатись з роботами за роботу і як вже зараз про це думають компанії в Каліфорнії.
  • Коли зникне поняття «роботодавець» і чому Марк Цукерберг набирає людей на проекти і задачі за контрактом і лише 30% – на постійну роботу.
  • 9 необхідних навичок, які потрібно розвивати людині майбутнього.

ЗМІНЕНО час та локацію: четвер, 25 січня; 18:30-20:00
Місце проведення: Великий зал Центру Шептицького, вул. Стрийська, 29

Вартість участі: 350 грн.

Для постійних членів Спільноти LvBS участь у події – на звичних умовах.

Контактна особа: Ярина Шеремета, +38 (067) 673 18 76, spilnota@lvbs.com.ua.
Дізнатися більше про проект Спільнота LvBS та як долучитися!

Довідка. Наталія Кадя має понад 17 років досвіду в бізнесі, очолює провідну юридичну компанію Marchenko Danevych. У минулому на посаді HR-директора інвестиційної компанії успішно реалізувала стратегію зі злиття двох регіональних підрозділів з єдиним центром управління у Києві. Сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), тренер та автор навчальних програм із організаційного розвитку.