Зустріч Спільноти LvBS з Костянтином Єрохіним «КРІ – знищення бізнесу чи дієвий інструмент мотивації?» [Львів]

Що є ключовим показником ефективності у роботі вашої компанії? Які метрики ви застосовуєте та чи достатньо даних для аналізу отримуєте, аби приймати важливі рішення у бізнесі? Львівська бізнес-школа УКУ запрошує 16 жовтня у Львові на зустріч Спільноти LvBS «КРІ – знищення бізнесу чи дієвий інструмент мотивації?» з Костянтином Єрохіним, фінансовим директором ІТ-компанії Intellias, аби поговорити про досвід запровадження і використання КРІ.

Ключові показники ефективності (англ. Key Performance Indicators, KPI) – фінансова та нефінансова система оцінки, яка допомагає організації визначити досягнення стратегічних цілей.

Під час зустрічі Спільноти LvBS з Костянтином Єрохіним:

  • поговоримо про фінанси і фінансовий менеджмент в сучасному бізнесі, їх розвиток і майбутнє;
  • розглянемо, що таке КРІ, метрики, плани і як вони можуть застосовуватися на практиці;
  • обговоримо ризики і загрози, розберемо погані приклади застосування КРІ.

Також учасники шукатимуть зі спікером відповіді на запитання: Які «нестандартні» показники треба вимірювати в бізнесі і як вже сьогодні, за рік, за 5 років? Чи зникнуть професії, пов’язані з фінансами та обліком?

Час зустрічі: 16 жовтня (вівторок), початок о 18:30
Місце проведення: вул. Козельницька 2а, ауд. 305
Вартість участі: 350 грн*

Реєстрація на подію завершена!

*Для постійних членів Спільноти LvBS та випускників програм Key Executive MBA, MSc in Technology Management участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації. Для підтвердження – надішліть, будь ласка, запит на spilnota@lvbs.com.ua

Контактна особа: Ярина Шеремета, spilnota@lvbs.com.ua, +38 (067) 673 18 76

Костянтин Єрохін, кандидат економічних наук, сертифікований фінансовий менеджер (CIMA Cert PM), фінансовий директор Intellias. 19 років досвіду в обліку і фінансах, автор понад 150 статей і 10 книг з питань обліку, оподаткування, фінансового менеджменту.