Зустріч Спільноти LvBS з Володимиром Стециком: Створення закупівельною функцією цінності для бізнесу

Шукаєте спосіб усунути неефективності та створити додаткову цінність для вашого бізнесу? Як це зробити на практиці? 16 липня Львівська бізнес-школа УКУ запрошує на зустріч Спільноти LvBS з Володимиром Стециком, членом наглядової ради Центру Вдосконалення Закупівель, який має досвід розробки та впровадження закупівельних стратегій в Україні, Європі та на Близькому Сході.

  • Як ви уявляєте закупівельника? І як він може створювати цінність для бізнесу?
  • Як можна швидко виявити неефективності в закупівлях? Та як може виглядати комплексна закупівельна стратегія, реалізація якої допоможе не лише усунути неефективності, а й створити додаткову цінність для бізнесу?

Під час зустрічі учасники дізнаються відповіді на ці запитання та отримають практичні поради про те, як отримати максимум переваг для свого бізнесу завдяки закупівлям.

Час: понеділок, 16 липня, 18:30-20:00
Місце проведення: Львівська бізнес-школа УКУ, Львів, вул. Козельницька, 2а, академічний корпус, авд. 305
Вартість участі: 350 грн. Для випускників програм MSс in Technology Management та Key Executive MBA LvBS участь у подіях Спільноти безкоштовна
Контактна особа: Ярина Шеремета, spilnota@lvbs.com.ua, +38 (067) 673 18 76

Володимир Стецик – Київська Школа Економіки, Центр Вдосконалення закупівель – директор з трансформації закупівель, член наглядової ради. У 2013-2017 роках працював керівником проектів з підвищення операційної ефективності, трансформації служби закупівель, розробки стратегії закупівель, зниження витрат у A.T. Kearney (Дубай, Саудівська Аравія, Франція, Туреччина. До цього очолював відділ управління проектами у Metro Cash & Carry (впровадження категорійного менеджменту, управління змінами, координація взаємодії між підрозділами).

Спільнота LvBS – це інноваційна інтелектуальна платформа для розвитку бізнесу, постійного розвитку особистостей та представників компанії. Більше про проект та умови участі.