Зустріч випускників Executive Education: дизайн-мислення і презентація LvBS club

У четвер, 28 березня, запрошуємо на зустріч випускників програм Executive Education Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), а саме «Ефективне управління малим бізнесом» та «Менеджмент для лідерів». У програмі зустрічі – воркшоп з дизайн-мислення та презентація LvBS club. Реєстрацію на подію розпочато!

Випускниками програм «Ефективне управління малим бізнесом» та «Менеджмент для лідерів» стали вже близько 450 підприємців та управлінців, і їхня кількість продовжує зростати. Це 450 людей, яких об’єднує навчання в LvBS, а також прагнення щодня ставати кращими та змінювати на краще свою компанію та країну.

Саме тому ми оголошуємо про створення LvBS Club. Це клуб, до якого входитимуть випускники середньострокових програм. Деталі про формат, переваги та можливості, які відкриває приналежність до LvBS club, ви дізнаєтесь на зустрічі.

У програмі вечора:

  1. Воркшоп «Сила ідей» з Олександром Акименком. Познайомимось з дизайн-мисленням, яке Олександр вивчав у Стенфорді. Це метод, який передові компанії з усього світу вже багато років використовують для створення інновацій.
  2. Презентація LvBS club
  3. Нетворкінг та смачне неформальне спілкування.

Час зустрічі: 28 березня, 17:30-20:30

Локація: Львів, Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29. Реєстрація на подію за посиланням.

Контактна особа: Ірина Андреасен, + 38 (097) 965 19 21; iandreasen@lvbs.com.ua.

До зустрічі в LvBS!