Зустрічі LvBS Alumni у грудні

Випускники Львівської бізнес-школи УКУ матимуть у грудні кілька можливостей зустрітися, поспілкуватися та цікаво і корисно повести час. Пропонуємо перелік заходів, запланованих для Alumni цього місяця:

13 грудня о 18:00 – Alumni Company Visit у галерею Iconart

iconartУ вівторок відвідаємо галерею сучасного сакрального мистецтва Iconart, засновану нашим випускником МВА Костянтином Шумським. Існує вона з лютого 2010 року, стартувала з виставки ікон Іванки Крип’якевич-Димид «Між Різдвом та Воскресінням. Ікона та навколо неї». Від часу свого створення та до сьогодні галерея знайомить відвідувачів з найкращими зразками релігійного малярства знаних львівських художників Петра Гуменюка, Іванки Крип’якевич-Димид, Оксани Романів-Тріски, Люби Яцків, молодих творців Данила Мовчана, Наталі Русецької, Остапа Лозинського та представників інших українських шкіл сакрального мистецтва Олександра Антонюка, Андрія Коваленка, Ольги Ковтун. Метою діяльності є зближення сучасного мистецтва та християнської духовності, переосмислення традицій у сьогоднішньому культурному контексті, а також створення можливості нового розвитку церковного мистецтва. Саме сакральність є особливо важливою складовою в діяльності галереї. Адже сьогодні мистецтво, пройшовши крізь довгі періоди абсолютної сакралізації, а також тотальної десакралізації, віднаходить цю категорію по-новому. Розташована галерея на вул. Вірменській, 26.

Дату та локацію події змінено! 17 грудня о 19:00 – зустріч з Ярославом Ажнюком

azhhУ Львівській бізнес-школі УКУ (лекторій УКУ на вул. Хуторівка, 35а) відбудеться закрита зустріч учасників магістерських навчальних програм та випускників Школи із СЕО та співзасновником компанії Petcube Ярославом Ажнюком. Тема зустрічі: «Ukraine’s Strategic Advantages for Building a Global Business. And 5 Ready-to-use Ideas». Серед основних тез зустрічі, такі: як будувати стратегію програмістам-підприємцям? сильні сторони України на глобальному ринку; мегапроекти і як їх робити. Детальніше про зустріч.

 

23-25 грудня – поїздка Alumni в Карпати та сходження на гору Пікуй

phoca_thumb_l_image00007У нас запланована передноворічна поїздка Alumni в Карпати та сходження на гору Пікуй. Випускники програми KEMBA започатковують нову традицію передноворічного сходження на одну з Карпатських гір та запрошують випускників інших довготермінових програм приєднатись до їхнього товариства!

Минулого року випускники майже підкорили г. Стій Воловецького району, а цього року в планах піднятись на г. Пікуй (недалеко від с. Жденієво). Усі охочі вирушать на гору, а решті дорослих та дітям також буде чим зайнятись упродовж цілого дня.

Якщо вас зацікавила ці події, звертайтеся до Христини Мальцевої, менеджера напрямку співпраці в випускниками Школи: maltseva@lvbs.com.ua.

Фото http://alexkushnaryov.com