Зустрічі LvBS Alumni у січні: відсвяткуймо Маланку разом!

Випускники Львівської бізнес-школи УКУ матимуть у січні кілька можливостей зустрітися, поспілкуватися та цікаво і корисно повести час. Уже 13 січня запрошуємо випускників та їх сім’ї на свято Маланки, а завершити святковий місяць пропонуємо корисною та захопливою грою Cash Flow.

13 січня – пощедруємо разом!

Господарями цього свята вже не перший рік є подружжя Рущишиних. Ярослав Рущишин є засновником і гендиректором компанії «Троттола», а також співзасновником та членом наглядової ради LvBS. Він також висловив радість зустріти випускників Школи й цьогоріч. Свято Маланки або Щедрий вечір традиційно відзначають на Старий Новий рік з 13 на 14 січня. Люди приходять з вертепами, одягають тематичні костюми чи український традиційний одяг, та своїми виступами і веселим настроєм створюють чудову святкову атмосферу.

Цього року, як і минулого, запрошуємо наших випускників долучитись до святкування! Реєстрація відкрита до 9 січня. Більше деталей розповість Христина Мальцева, менеджер роботи з випускниками LvBS: maltseva@lvbs.com.ua.

21 січня зіграємо разом у  Cash Flow

На численні прохання наших випускників та учасників, 21 січня знову зіграємо у бізнес-гру Cash Flow, автором якої є Роберт Кіосакі, відомий інвестор, бізнесмен та письменник. Гра триватиме 4-5 годин та проходитиме у коуч-форматі. Ведуча гри – Анжела Цирульник, засновниця трансформаційного центру розвитку особистоті «Шамбала», лайф- та бізнес-коуч.

Нагадаємо, перша гра Cash Flow пройшла 26 листопада. Весела атмосфера, азарт, бажання експериментувати, ризикнути та побачити себе зі сторони – це саме те, що супроводжувало  цю гру. Більшість учасників висловили готовність і бажання пограти ще. «Тут простіше вийти поза межі своєї зони комфорту, адже це гра! Простіше ризикувати та приймати рішення. Але досягнення мрій лежить саме там, де нам не завжди комфортно і гра допомагає це зрозуміти та стати сміливішим у житті», – коментує Анжела Цирульник.

Читати більше: Як випускники LvBS вершину підкорили!