Наприкінці червня ми у LvBS мали можливість говорити про нову нормальність для бізнесу та навички, які ми набули за час пандемії, під час тематичної дискусії «Бізнес-можливості та нові правила гри». Подія відбулась у партнерстві з платформою з розширення економічних можливостей жінок SheExports.
Упродовж зустрічі, яка видалась напрочуд теплою, ми багато спілкувались про відновлення робочого балансу у командах, гібридні підходи у веденні бізнесу, обговорювали висновки із «онлайн-життя» компаній та адаптивність до змін у бізнес-середовищі.
Майже дві години наші експертні гості ділились власним досвідом та роздумами про нову бізнесову реальність, а зібрали ми справді експертну компанію:
Ярина Бойчук – CEO Львівської бізнес-школи УКУ.
Наталія Микольська – візіонерка, співзасновниця платформи з розширення економічних можливостей жінок SheExports, незалежний член Наглядової ради ПрАТ «Укргідроенерго».
Аліна Токмиленко – СOO «Промприлад.Реновація».
Софія Вишневська – підприємиця, cпівзасновниця та CОO в Propertymate.
Модерувала дискусію Роксоляна Вороновська – CEO LvBS Consulting, керівниця Центрів сімейного бізнесу та бізнес-дизайну LvBS.
Із задоволенням ділимось із вами інсайтами з зустрічі:
Багато думати інколи буває й шкідливо: потрібно не боятись рухатись вперед: поки ви зважуєте по енному колу, інші вже імплементують.
Консалтинг та стратегічна трансформація одне із кращих рішень для компаній у період кризи.
В Україні бояться помилятись і визнавати свої помилки, а це призводить до просідання у бізнес-сфері, з цим потрібно працювати.
Зараз ми, як ніколи до цього, відчули приналежність до своєї екосистеми (на роботі, чи вдома), зрозуміли, хто і яке місце у ній займає.
Для яскравого буття у глобальному світі більше непотрібно жити в столиці: терези змістились у бік локального: компаній, громад, місць проживання.
Нова реальність – це про прискорення, але і про трансформацію, ми стали більш чутливими до людських аспектів, відчули, що ми всі в одному човні.
Важливість дякувати собі, партнеру, команді, ніколи ще не була такою необхідною.
Змішаний формат навчання зняв ті обмеження (найперше локаційні), які раніше часто стяли на заваді якісному навчальному процесу. А у недалекому майбутньому є всі шанси, що офлайн-формат стане справжньою розкішшю.
Жінкам значно важче дався онлайн, аніж чоловікам. Потрібно зважати на емоційне перенавантаження багатьох й намагатись допомогти розслабитись.
Просити про допомогу не соромно, особливо, у жіночому товаристві. Маємо вибудовувати культуру допомоги одна одній.
Найкраще, що ми можемо винести з ковідної кризи:
- швидкість та асиметричність рішень;
- важливість якісної комунікації;
- необхідність фінансової подушки;
- холодне ставлення до помилок.
Ми потрохи переоцінюємо ресурс часу: для чого витрачати години на дорогу до роботи, якщо можна його провести з користю для себе й працювати віддалено чи неподалік від офісу.