Випускник Key Executive MBA LvBS очолив Центр підприємництва УКУ

Виконавчим директором Центру підприємництва LvBS (УКУ) став Іван Петренко, бізнесмен, колишній директор з розвитку компанії «Галнафтогаз», випускник магістерської програми Key Executive MBA Львівської бізнес-школи (LvBS). Центр підприємництва – це бізнес-акселератор, платформа для навчання і розвитку проектів на базі LvBS та Українського католицького університету.

Мотивацією до прийняття рішення очолити Центр підприємництва для Івана Петренка стало те, що акселератор працюватиме з молодими технологічними компаніями та сприятиме розвитку українських стартапів, в тому числі, на міжнародній арені.

«Більшість свого професійного життя я займався бізнесом, але в певний момент вирішив, що хочу бути долученим до більш соціально важливих проектів. Після зустрічі з Яриною Бойчук, СЕО Львівської бізнес-школи УКУ, мене дуже зацікавив Центр підприємництва і я вирішив очолити його та займатися його розвитком. Центр підприємництва – це бізнес-акселератор, створений для того, щоб допомагати молодим стартапам отримувати більше інформації, досвіду від менторів, від професіоналів у технологічних галузях, допомагати командам стартапів презентувати себе на глобальних ринках і втілювати свої ідеї технологічних продуктів», – розповів Іван.

Перша акселераційна програма Центру підприємництва УКУ стартує вже цього тижня, 29 вересня. За словами Івана Петренка, це тільки один із стратегічних напрямків роботи Центру. «Окрім акселераційної програми, яку розпочинаємо у суботу, маємо й більш короткострокові проекти: хакатони, де ми будемо інформувати молодь про можливості участі у пре-акселераційній програмі; пре-акселераційні програми для стартапів, які мають ідею, але ще не знають, як правильно її втілити та презентувати… Також постійно проводитимемо зустрічі та лекції з експертами-практиками, які приїжджають в УКУ з різних куточків України та світу, аби знайомитись з екосистемою та ділитися своїм досвідом», – додав він.

Вагомим етапом у роботі Центру підприємництва Іван Петренко виділяє співпрацю з інвесторами, адже це важливо, перш за все, для стартапів, з якими активно працюватиме Центр підприємництва: «Навчання потенційних інвесторів і залучення їх до акселераційних програм – ще одна важлива складова нашої роботи. Є інвестори, які активно шукають проекти, куди можна вкласти кошти, і ми одні з тих, хто буде пропонувати їм напрямки для інвестицій. Ми хочемо створити мережу менторів, викладачів, стартаперів, які будуть між собою комунікувати, будуть залучати себе і свої знання для того, щоб ця мережа росла і ставала більш продуктивною».

Довідка. Іван Петренко, виконавчий директор Центру підприємництва УКУ. Магістр із міжнародних економічних відносин Львівського національного університету ім. І.Франка. Працював директором по роботі з корпоративними клієнтами страхової компанії «Універсальна», директором компанії «Террін», яка розробила, запустила та управляла для мережі автозаправних комплексів «ОККО» мережу ресторанів «A la minute», «Pasta Mia» та точки продажу «Hot Cafe». Згодом працював директором з розвитку компанії «Галнафтогаз». Декілька років працював консультантом у сфері торговельно-розважального та ресторанного бізнесів. Випускник магістерської програми Key Executive MBA Львівської бізнес-школи (LvBS).

У вільний від роботи час Іван надає перевагу активному відпочинку у віддалених куточках планети, любить гірськолижний спорт, дайвінг та мотоцикли.