Алехандро (Андрій) Данилишин

Алехандро має 25-річний досвід роботи у інтеграції систем, управлінні програмами та архітектурі підприємств, допомагаючи клієнтам усвідомити цінність структурних перетворень підприємств, а також процесів злиття та поглинання (M&A).
Він є лідером Deloitte Digital, провідного світового цифрового консалтингу, що допомагає клієнтам досягти цінності за рахунок розвитку інтегрованих цифрових рішень – від стратегії до впровадження та подальшого розвитку. Алехандро є керівником регіональних операцій США у Deloitte Digital та національним лідером у галузі agile технологій.
Алехандро займав посади консультанта вищих керівників компаній Fortune 500 в галузі масштабного управління проектами, впровадження ERP, agile менеджменту, веб-рішень, сервісно-орієнтованих архітектур (SOA). Він допомагав клієнтам у галузях високих технологій, засобів масової інформації, телекомунікацій, фінансових послуг, нафти та газу та роздрібної торгівлі впроваджувати інтегровані цифрові рішення для задоволення критичних потреб бізнесу.

Алехандро здобув ступінь магістра в галузі програмної інженерії Університету Карнегі Меллон та ступінь бакалавра інженерії та аналізу систем в Університеті Буенос-Айреса. Жертводавець УКУ.