Юлія Старун

Visiting Lecturer
Юлія Старун
  • Продакт менеджер у компанії Railsware
  • Автор ряду авторських курсів для бізнес-аналітиків та консультантів Terrasoft, а також для партнерів компанії
  • Має понад 6000 клієнтів серед компаній-лідерів у своїх галузях: Rozetka.ua, Mitsubishi Motors Україна, HeadHunter, Adidas, Zyxel, Arzinger, Jurimex, ПАТ “БTA Bank”, АТ Halyk Bank, Bank Republica (Societe Generale), Heinz, Lohika, SpecTec та ін.
Досвід викладача
  • З 2008 по 2013 рр. працювала керівником групи бізнес-аналітиків у проєктах з впровадження CRM- та BPM-систем. За цей період автоматизувала та оптимізувала бізнес-процеси  понад 70 провідних компаній СНД та світу, які працюють у галузях фінансів, професійних послуг, фармацевтичній індустрії, FMCG, IT, промисловості. В рамках проєктів налаштовувала процеси маркетингу, продажів, сервісу, а також внутрішні процеси компаній. Отриманий досвід застосувала у розробці базових продуктів компанії Terrasoft на посаді заступника директора з продуктів.
  • З 2015 р. до 2018 обіймала посаду директора з клієнтського досвіду Terrasoft, керуючи центром знань та підтримки компанії. З 2018-го перейшла на посаду директора із оптимізації внутрішніх процесів.
  • З 2020-го року керує розвитком дата-аналітичної платформи Coupler.io в компанії Railsware. З міцним фундаментом у математиці, отриманим на факультеті кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка, Юлія не лише займалася безпосереднім аналізом даних для прийняття продуктових рішень, але й керувала консалтинговими проєктами у цій же сфері, надаючи цінні інсайти та рекомендації клієнтам.
  • Юлія вела ряд авторських курсів для бізнес-аналітиків та консультантів Terrasoft та Railsware, а також для партнерів і клієнтів компанії, та має досвід публічних виступів та проведення тренінгів на міжнародних майданчиках.