Наталія Лагоцька

14 років викладала в Тернопільському національному економічному університеті, має досвід  управління проєктами та адміністрування процесів у сфері вищої освіти. Проходила  професійне стажування та співпрацювала з бізнес-школами країн Балтії (Estonian Business School, Vilnius University Business School). Запускала та розвивала бізнес-освітні програми. В межах приватних ініціатив розробляла курси з креативності та підприємливості для дітей та підлітків.

Має досвід бізнес-консалтингу та менторингу стартап-проєктів (менторка освітнього проєкту від ООН Жінки та NGO Impact Force «Мрій та досягай» (2023); менторка національної акселераційної програми «Власне: від мрії до свого» (2024), реалізованої мережею центрів підтримки підприємців Дія.Бізнес за сприяння Міністерства цифрової трансформації України).

К.е.н., доцентка. Випускниця програми Bodynamic Foundation Training данського інституту соматичної психології Bodynamic International.  Як науковиця досліджує тему резилієнтності організацій під час війни в Україні. Авторка публікацій в наукових та бізнес-виданнях.