Олександр Акименко

Співзасновник та керівник компанії “Платформедіа”. Видавець інтернет-журналу, консультант з впровадження інновацій. До 2014 року працював як редактор та журналіст. Stanford University JSK Fellow 2015/16
У липні 2016 року закінчив програму “JSK Fellowship” в Стенфордському університеті, де вивчав стратегічний менеджмент, підприємництво, основи венчурного капіталу, медіа-бізнес, інвестиції, дизайн-мислення, підривні інновації та розвиток демократії.
З початку 2012 до серпня 2013 року очолював відділ журналістських розслідувань української версії журналу Forbes. Спеціалізувався на викритті корупції вищих посадових осіб держави: тендерних, фінансових махінацій, офшорних схем, контрабанді, прозорості власності.
У різний час своєї кар’єри працював над матеріалами для Thomson Reuters, Buzzfeed, Української правди, Дзеркала тижня, бюро “Свідомо”, телеканалу “Інтер”.
У 2016 році разом із дружиною Катериною створили концепт та запропонували Центру розвитку демократії та верховенства права Стенфордського університету заснувати Ukrainian Emerging Leadership Program, річну освітню програму для нових лідерів України, яка починаючи з осені 2017 щорічно прийматиме трьох професіоналів зі сфери реформ, права, економічного розвитку та підприємництва.

У LvBS є директором магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship.