Олексій Роговик

Отримав диплом магістра у Львівському національному університеті ім. Івана Франка за спеціальністю міжнародне право. Викладав як аспірант на кафедрі. Згодом пройшов навчальні програми від School of Public Management UCU, Eastern European Centre for Multiparty Democracy, Institute for War&Peace Reporting та ін.

У 2014 році заснував аналітичний центр «Free Voice IAC», який поширював правду про агресію рф проти України у 30 державах світу 11 мовами. Як голова центру увійшов до складу коаліції проукраїнських ініціатив «Global Ukraine», де координував міжнародний проект з протидії російській пропаганді.

Має понад 5 років досвіду роботи у громадському секторі у сфері протидії корупції, зокрема, як голова коаліції «Антикорупційний форум Львівщини» та журналіст-розслідувач ГО «ЧЕСНО». Член комісій з напрацювання антикорупційних програм у Львівській міській та обласній радах, а також Львівській ОДА. Також мав досвід роботи політичним аналітиком, автором у регіональних та загальноукраїнських ЗМІ, брав участь як експерт у численних ефірах на телебаченні та радіо, був координатором освітнього проекту Lviv Democracy School від EECMD.

Поміж тим, пише рецензії на фільми та захищає права безпритульних тварин.

У Бізнес-школі УКУ обіймає посаду менеджера онлайн-курсів.

Олексій Роговик, Oleksii Rohovyk