Остап Саловський

PhD з економіки та аналітик з більш ніж 7-річним досвідом роботи в комерційних і наукових дослідженнях у сферах інституційної економіки, галузевих інновацій та економічної трансформації. Лідер команди стартап-аналітиків та технологічних скаутів у компанії StartUs Insights. Проходив професійні стажування в рамках програми “Leopolis for Future” (м. Варшава, Польща) і гранту ім. Богдана і Наталії Големб в Університеті Альберти (Канадський Інститут Українських Студій, м. Едмонтон, Канада). Співпрацював над дослідницьким проектом “Leading Organizational Change in Turbulent Times” з Естонською Бізнес-Школою (EBS, Таллінн, Естонія) та викладав загальноекономічні дисципліни у Львівському національному університеті ім. І.Франка (Україна). Серед основних професійних інтересів: інституційні зміни, інноваційна політика, сценарне планування та стартап-економіка.

У Бізнес-Школі УКУ курує академічною частиною магістерської програми MSc in Technology Management, відповідає за організацію навчального процесу та продуктивну взаємодію між його учасниками.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу