Софія Опацька

  • PhD, декан-засновниця та Голова Наглядової ради Бізнес-школи УКУ
  • Проректорка зі стратегічного розвитку Українського католицького університету
  • Член ради Європейської федерації католицьких університетів (FUCE)
  • Член Наглядової ради Promprylad.Renovation
  • Викладачка організаційного розвитку, підприємництва, лідерства

Біографічна довідка:

Софія Опацька здобула вищу освіту у Львівському університеті ім. І. Франка за спеціальністю «Міжнародні економічні відносини», потім захистила кандидатську дисертацію з менеджменту та розвитку людського капіталу, членкиня Ради директорів Європейської федерації католицьких університетів (FUCE). Пройшла програми підготовки керівних кадрів у the University of Michigan Business School (США), IEDC – Bled School of Management (Словенія), China Europe International Business School (CEIBS), Hong Kong University of Science and Technology (HKUST), та стажування в компанії Inno Space (Данія) та у Варшавській школі економіки (Польща). У 2017 році була на семестровому стажуванні у Nanovic Institute for European Studies, University of Notre Dame (США). Софія Опацька є засновницею та кураторкою проекту Global Shapers у Львові, а також членкинею дорадчої ради центру Емаус.

Досвід роботи:

У 2001-2004 рр. працювала директором програм МВА Львівського інституту менеджменту. З 2004 до 2007 – директором програм MBA в Києво-Могилянській бізнес-школі (kmbs). У 2007 році працювала над створенням системи навчання та розвитку працівників у ПАТ «Концерн Галнафтогаз». У січні 2008 Софія Опацька стала деканом і засновницею Бізнес-школу УКУ, яку очолювала 10 років. З 2016 року – проректорка з науково-педагогічної роботи Українського католицького університету та Голова наглядової ради LvBS.

Сфери її професійних інтересів:

Організаційна поведінка та самонавчальні організації, організаційний розвиток, підприємництво. Софія робить свій внесок у численні справи, які стосуються вищезгаданих тем, у контексті Центральної та Східної Європи, і, зокрема, України, яка досі долає своє посткомуністичне минуле. Основним напрямком її діяльності є створення Підприємницького університету та екосистеми навколо нього.