Вступ 2024 до Бізнес-школи УКУ. Реєструйтесь на внутрішні іспити!

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу магістратура вступ 2024 вступ на магістерські програми вступ 2023Оновлення станом на 1 липня.

Друзі, відкрився новий етап Вступу 2024 на магістерські програми Бізнес-школи!  Згідно зі змінами до Порядку прийому,  з 1-го липня розпочинається реєстрація на внутрішні вступні іспити (співбесіда з іноземної мови та фаховий іспит) для вступників, які вже мають диплом магістра / спеціаліста.

Реєстрація триватиме з 1-го липня до 18:00 год. 27-го липня через особистий електронний  кабінет вступника.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу магістратура вступ 2024 вступ на магістерські програми вступ 20231. Зареєструватись на нашому сайті та пройти ознайомчу зустріч з менеджером програми (офлайн чи онлайн). 

Після реєстрації в нас на сайті, менеджер зможе оперативно консультувати вас щодо усіх процедур вступу, важливих дат, змін, допомогти в разі труднощів.

2. Зареєструватися на внутрішні іспити.

Якщо у вас є диплом магістра/спеціаліста, з 1 липня реєструйтесь на внутрішні вступні іспити, які будуть проходити в нашому університеті.

Реєстрація триватиме з 1-го липня до 18:00 год. 27-го липня через особистий електронний  кабінет вступника.

Про внутрішні іспити, на основі яких продовжується вступ 2024 на магістерські програми Бізнес-школи УКУ

Графік  вступних іспитів.

Вступні іспити відбудуться в серпні. Актуальні дати проведення іспитів за програмами подано нижче:

Як зареєструватися?

Реєстрація на іспити відбуватиметься через електронний кабінет вступника. Детальніша інформація є на сайті. Також на цій сторінці ви знайдете інструкцію щодо реєстрації

На цій сторінці опубліковані оновлені та затверджені програми фахових вступних іспитів. 

Якщо вступник раніше зареєструвався на ЄВІ/ЄФВВ і складає ці іспити, то він може використати одержані результати під час вступу до магістратури. У такому випадку реєструватись додатково на внутрішні іспити в університеті не потрібно.

Якщо вступник зареєструвався на ЄВІ/ЄФВВ,  але передумав складати,  або не  з’явився  на ЄВІ/ЄФВВ, тоді  реєструється  на внутрішні іспити в університеті з 1 липня та вступає за результатами цих іспитів (це стосується лише тих вступників, які вже мають диплом магістра / спеціаліста).

Реєстрація електронних кабінетів Розпочинається з 1 липня 
Реєстрація заяв вступників для участі в конкурсному відборі через електронний кабінет 1 серпня – 18:00 22 серпня 
Оприлюднення рейтингових списків вступників, рекомендованих до зарахування Перший – до 10:00 24 серпня 

Другий – до 10:00 26 серпня 

Виконання вимог до зарахування (подання документів, укладення угод) Перший – до 18:00 25 серпня 

Другий – до 18:00 27 серпня 

Зарахування До 18:00 30 серпня 2024 р.

Зверніть увагу! Для складання фахового іспиту необхідно мати результат ЄВІ або співбесіди з іноземної мови.

Важливо! Вступники (хлопці/чоловіки) мають подати військово-облікові документи (у військовозобов’язаних та резервістів – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці).

Додаткова сесія тестувань ЄВІ/ЄФВВ відбудеться 31 липня- 14 серпня

Як вступити на магістерські програми на основі диплома бакалавра?
Якщо у вас є диплом бакалавра і ви успішно склали ЄВІ та ЄФВВ з управління та адміністрування, ви також маєте право вступати на магістерські програми Бізнес-школи УКУ.

Які ваші наступні кроки:

  1. Ознайомтесь з описом бажаної магістерської програми на сайті та  вимогами до вступника. Зареєструйтеся на нашому сайті та пройдіть ознайомчу зустріч з менеджером програми (офлайн чи онлайн). 
  2. Ознайомтеся з важливими датами вступу (дивись таблицю вище).

Які умови зарахування у 2024 році? Підставою для зарахування на навчання є:

  • отримання рекомендації до зарахування після успішного проходження іспитів, 
  • підтвердження вибору місця навчання в особистому електронному кабінеті, 
  • виконання вимог до зарахування, укладення договору про навчання та оплата першого внеску.

Розповідаємо вам про 5 магістерських програм Бізнес-школи УКУ:

Key Executive MBA «Мистецтво творення бізнесу» – це програма для власників та топ-менеджерів (c-level) бізнесу. Асиметричні рішення, нестандартні стратегії, глобальні проєкти – все це завдяки навчанню на цій програмі. Це навчання для власників та топ-менеджерів (С-level) українських компаній, які хочуть масштабувати бізнес в Україні та на міжнародних ринках. Мають мандат на прийняття стратегічних рішень в бізнесі, який працює більше, ніж 5 років на ринку. Тих, хто прагне стратегувати на 10 років, а не на 10 місяців.
MSc in Managing Impact-Driven Organizations – нова програма з організаційного розвитку магістерського рівня в Україні. Для людей, які прагнуть системно управляти бізнесом, забезпечуючи його стійкий розвиток в довготривалій перспективі, враховуючи позитивний вплив на суспільство та середовище.M anaging of Impact-Driven Organizations (MIDO) — унікальна програма, покликана забезпечити глибоке розуміння управління в організаціях та розбудову їх стійкості. В основі MIDO — концепція організаційного розвитку на засадах стійкості та застосування холістичного підходу до управління компаніями.
MSc in Technology Management – перша програма магістерського рівня в Україні, яка надає бізнес-освіту в сфері технологій. Програма розроблена для управлінців та топ-менеджерів технологічних компаній.
Її завдання – підсилити їхні управлінські компетенцію на додачу до вже існуючої технічної компетенції, допомогти краще розуміти потреби іноземних замовників, розвинути візіонерський підхід до ведення бізнесу та відшліфувати управлінські та лідерські навички.
MSc in Innovations and Entrepreneurship – єдина та унікальна програма магістерського рівня в Україні, для людей, які засновують свої підприємства та приймають стратегічні рішення. Ця програма дає системні знання та навички для управління та вдосконалення власного бізнесу в будь-якій сфері.
Ця програма розрахована для підприємців, фокусом яких є пошук виграшних бізнес-моделей, структурування власних компаній, вдосконалення та побудова процесу створення інновацій в різних сферах.
MSc in Marketing Management – сучасна магістерська програма з менеджменту маркетингової діяльності, покликана сформувати нове покоління маркетологів-управлінців з цілісним розумінням маркетингу як системи, де в центрі – клієнт/споживач, та вмінням створювати цінність для нього.
Програма від досвідчених викладачів-практиків з України та з-за кордону. Оновлена магістерська програма для маркетологів, які прагнуть створювати системні рішення в маркетингу, будувати магнетичні бренди та формувати ефективні маркетинг-команди.