Вступ 2024

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу магістратура вступ 2024 вступ на магістерські програми вступ 2023Як зареєструватись на бажану магістерську програму? Які іспити потрібно складати? Як підготувались до зовнішніх тестів? Всі деталі, основні дати та про покроковий план вступу у цьому році розповідаємо нижче. 

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу магістратура вступ 2024 вступ на магістерські програми вступ 20231. Зареєструватись на нашому сайті та пройти ознайомчу зустріч з менеджером програми (офлайн чи онлайн). 

Після реєстрації в нас на сайті, менеджер зможе оперативно консультувати вас щодо усіх процедур вступу, важливих дат, змін, допомогти в разі труднощів.

2. Зареєструватися на зовнішні іспити ЄВІ та ЄФВВ.

Цьогоріч зовнішні іспити є обовʼязковими для всіх вступників на будь-яку магістерську програму Бізнес-школи УКУ. Внутрішні іспити не передбачені порядком Міністерства освіти.

3. Успішно скласти зовнішні іспити. 

ЄВІ та ЄФВВ з управління і адміністрування.

4. Зареєструвати особистий електронний кабінет. 

А також вам потрібно подати в ньому заяву для участі в конкурсному відборі на обрану магістерську програму.

5. Ознайомитися з рейтинговим списком та завершити кроки по вступу.

Після ознайомлення з фінальними результатами вам необхідно отримати рекомендацію  до зарахування та виконати вимоги до зарахування (подати потрібні документи, укласти договір про навчання) у встановлені терміни.

Важливо! Вступники (хлопці/чоловіки) мають подати військово-облікові документи (у військовозобов’язаних та резервістів – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці).

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу магістратура Вступ 2024 Вступ на магістерські програмиПро зовнішні іспити, на основі яких проходить вступ 2024 на магістерські програми Бізнес-школи УКУ

ЄФВВ 2024 року єдине фахове вступне випробування з управління та адміністрування. Це предметні тести з управління та адміністрування 

(з менеджменту, маркетингу, підприємництва).

ЄВІ 2023 або 2024 року – єдиний вступний іспит. ЄВІ поєднує  в собі 2 тести: тест на логіку (ТЗНК – загальної навчальної компетентності) та тест  з іноземної мови (англійської). 

Для підготовки до ЄВІ/ЄФВВ радимо ознайомитися з демонстаційними варіантами тестів минулих років за посиланням: https://zno.osvita.ua/master/

Цьогоріч зовнішні вступні іспити (ЄВІ/ЄФВВ) обов’язкові, як для тих, хто вступає на основі диплома бакалавра, так і для тих, хто вступає на основі диплома магістра/спеціаліста. 

Відповідно до Порядку вступу МОН,  складання внутрішніх іспитів для вступу на магістерські програми Бізнес-школи УКУ не передбачене.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу магістратура Вступ 2024 Вступ на магістерські програмиРеєструйтесь на магістерські програми Бізнес-школи УКУ за ранньою вартістю!

До 29 травня на всі п’ять магістерських програм Бізнес-школи УКУ діє ціна ранньої реєстрації. Що потрібно зробити, аби закріпити за собою ранню вартість?

 • Скористатися вартістю ранньої реєстрації може обмежена кількість учасників.
 • Ціна ранньої реєстрації закріплюється за вступниками за умови: ранньої реєстрації на сайті lvbs.com.ua та проходження ознайомчої зустрічі з менеджером програми до 29 травня, успішного проходження вступних випробувань та потрапляння в ТОП-5 вступників за рейтинговими списками результатів вступу.
 • Знижка, передбачена умовами ранньої реєстрації, не сумується з іншими знижками.

Основні дати для вступу на магістерські програми Бізнес-школи УКУ. Не пропустіть!

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу магістратура Вступ 2024 Вступ на магістерські програми

До 29 травня триває реєстрація на сайті lvbs.com.ua (на сторінці магістерської програми) та проходження ознайомчої зустрічі з менеджером. Також це можливість скористатися пропозицією ранньої вартості на програми.

ОСНОВНА СЕСІЯ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

 • 7-29 травня – реєстрація на участь в ЄВІ та ЄФВВ (основна сесія).
 • До 17 червня – отримання запрошення для участі в кабінеті учасників ЄВІ/ЄФВВ (основна сесія).
 • 24 червня – 15 липня – проведення ЄВІ та ЄФВВ (основної сесії).
 • До 20 липня – отримання результатів.

ДОДАТКОВА СЕСІЯ ВСТУПНИХ ВИПРОБУВАНЬ

17-21 червня – реєстрація на участь в ЄВІ та ЄФВВ (додаткова сесія).
До 26 липня – отримання запрошення для участі в кабінеті учасників ЄВІ/ЄФВВ (додаткова сесія).
31 липня- 14 серпня – проведення ЄВІ та ЄФВВ (додаткова сесія).
До 20 серпня – отримання результатів.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу магістратура Вступ 2024 Вступ на магістерські програмиВАЖЛИВІ ОКРЕМІ ВІД ІСПИТІВ ПЕРІОДИ ВСТУПУ

З 1 липня – реєстрація особистих електронних кабінетів на вебсайті https://vstup.edbo.gov.ua/.
1-22 серпня – подання заяв для участі в конкурсному відборі через особистий електронний кабінет.
Друга половина/кінець серпня* дати будуть уточненні незабаром – оприлюднення рейтингових списків, рекомендованих до зарахування. Виконання вимог до зарахування (укладення договорів і проведення оплати першої частини) та зарахування.

Розповідаємо вам про 5 магістерських програм Бізнес-школи УКУ:

Key Executive MBA «Мистецтво творення бізнесу» – це програма для власників та топ-менеджерів (c-level) бізнесу. Асиметричні рішення, нестандартні стратегії, глобальні проєкти – все це завдяки навчанню на цій програмі. Це навчання для власників та топ-менеджерів (С-level) українських компаній, які хочуть масштабувати бізнес в Україні та на міжнародних ринках. Мають мандат на прийняття стратегічних рішень в бізнесі, який працює більше, ніж 5 років на ринку. Тих, хто прагне стратегувати на 10 років, а не на 10 місяців.
MSc in Managing Impact-Driven Organizations – нова програма з організаційного розвитку магістерського рівня в Україні. Для людей, які прагнуть системно управляти бізнесом, забезпечуючи його стійкий розвиток в довготривалій перспективі, враховуючи позитивний вплив на суспільство та середовище.M anaging of Impact-Driven Organizations (MIDO) — унікальна програма, покликана забезпечити глибоке розуміння управління в організаціях та розбудову їх стійкості. В основі MIDO — концепція організаційного розвитку на засадах стійкості та застосування холістичного підходу до управління компаніями.
MSc in Technology Management – перша програма магістерського рівня в Україні, яка надає бізнес-освіту в сфері технологій. Програма розроблена для управлінців та топ-менеджерів технологічних компаній.
Її завдання – підсилити їхні управлінські компетенцію на додачу до вже існуючої технічної компетенції, допомогти краще розуміти потреби іноземних замовників, розвинути візіонерський підхід до ведення бізнесу та відшліфувати управлінські та лідерські навички.
MSc in Innovations and Entrepreneurship – єдина та унікальна програма магістерського рівня в Україні, для людей, які засновують свої підприємства та приймають стратегічні рішення. Ця програма дає системні знання та навички для управління та вдосконалення власного бізнесу в будь-якій сфері.
Ця програма розрахована для підприємців, фокусом яких є пошук виграшних бізнес-моделей, структурування власних компаній, вдосконалення та побудова процесу створення інновацій в різних сферах.
MSc in Marketing Management – сучасна магістерська програма з менеджменту маркетингової діяльності, покликана сформувати нове покоління маркетологів-управлінців з цілісним розумінням маркетингу як системи, де в центрі – клієнт/споживач, та вмінням створювати цінність для нього.
Програма від досвідчених викладачів-практиків з України та з-за кордону. Оновлена магістерська програма для маркетологів, які прагнуть створювати системні рішення в маркетингу, будувати магнетичні бренди та формувати ефективні маркетинг-команди.
лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу магістратура Вступ 2024 Вступ на магістерські програмиМоменти до врахування або окремі роз’яснення про вступ 2024

Як зареєструватись на зовнішні іспити ЄВІ/ЄФВВ? Як вони проходитимуть?

 • Реєстрація на ЄВІ/ЄФВВ відбувається через приймальні комісії закладів вищої освіти. 
 • Зареєструватися для участі в ЄВІ та ЄФВВ можна дистанційно. Відповідна форма для реєстрації буде відкрита в травні на сайті УКУ.
 • Реєстрація можлива за умови подання до приймальної комісії разом із комплектом реєстраційних документів анкети-заяви, на яку накладено кваліфікований електронний підпис (далі – КЕП) вступника.
 • Після реєстрації на іспити учасники отримають екзаменаційні листки, у яких буде зазначено дані для здійснення входу в кабінет вступника – інформаційну сторінку «Кабінет учасника вступних випробувань до магістратури». В цих кабінетах отримання запрошення-перепустки, де буде зазначено дату, час і місце проведення тестувань.

Як зареєструватись на додаткову сесію ЄВІ/ЄФВВ?

 • У додатковий період (17–21 червня) матимуть змогу зареєструватися для проходження ЄФВВ та/або ЄВІ ті особи, які не змогли цього зробити під час основного періоду реєстрації. 

Як знати, що зовнішні іспити складено успішно?

 • Успішне проходження іспитів (ЄВІ/ЄФВВ) означає набір мінімальних прохідних балів* за кожною складовою (ЄВІ-ТЗНК, ЄВІ-іноземна, ЄФВВ). *Мінімальні прохідні бали для вступу на програми Бізнес-школи УКУ будуть оприлюднені незабаром.

Як визначається місце вступника в рейтингу?

 • Місце в рейтингу вступників на програму визначається конкурсним балом (КБ).
 • КБ = 0,2 × П1 + 0,2 × П2 + 0,6 × П3, де: П1 – оцінка тесту загальної навчальної компетентності ЄВІ; П2 – оцінка тесту з іноземної мови ЄВІ; П3 – оцінка ЄФВВ або оцінка фахового іспиту.

Які умови зарахування у 2024 році?

 • Підставою для зарахування на навчання є:
  •  отримання рекомендації до зарахування після успішного проходження іспитів, 
  • підтвердження вибору місця навчання в особистому електронному кабінеті, 
  • виконання вимог до зарахування та укладення договору про навчання.

Чи обов’язково подавати військово-облікові документи для вступу?

 • Вступники на магістерські програми мають подати військово-облікові документи (у військовозобов’язаних та резервістів – військовий квиток або тимчасове посвідчення військовозобов’язаного, у призовників – посвідчення про приписку до призовної дільниці).