Запрошуємо вас на п’яту зустріч Книжкового клубу, членами якого є випускники та учасники магістерських програм LvBS. Для рефлексії цього разу обрали книгу Ярослава Грицака «Подолати минуле: глобальна історія України». Зустріч перенесено на 29 квітня 2022 року.
Поєднання глобального і локального – нагальна потреба для всіх, хто пробує знайти вихід із кризи сучасності. Ця книжка пропонує такий підхід щодо сучасної України. Автор стверджує, що Україна постала внаслідок глобалізації та модернізації, зокрема тих їхніх темних сторін, які пов’язані з масовим насильством. Однак минуле не є в’язницею. Воно завжди залишає простір для вибору. Книжка ставить до минулого питання, відповіді на які допомогли би краще зрозуміти, де перебувають Україна та світ і куди вони можуть рухатися далі.
«Книга писалася насамперед для молодих людей, які народилися після падіння комунізму, досягли зрілості протягом останніх десяти-п’ятнадцяти років і в найближчі десять-п’ятнадцять років переберуть владу в Україні свої руки», – зазначив історик та професор УКУ Ярослав Грицак.
Яке значення має історія для розвитку підприємництва в Україні і чому важливо повертатися до уроків минулого? Ви можете знайти короткі тези та подивитися запис дискусії про це з Ярославом Грицаком, яка відбулась у Бізнес-школі УКУ для спільноти випускників тут. Також можете переглянути вебінар Бізнес-школи УКУ спільно з Центром Лідерства УКУ «Феномен війни» із серії «Реальність без ілюзій»
Читайте книгу, обирайте цитату, яка вас особливо зачепила та приєднуйтесь до обговорення в колі випускників Бізнес-школи УКУ.
Початок: 29 квітня о 17:00
Тривалість орієнтовно 2 години.
Адреса: м. Львів, вул. Козельницька, 2а, Академічний корпус УКУ.
Участь лише для випускників та учасників LvBS та їх гостей за попередньою реєстрацією.
Мета клубу – об’єднати випускників довкола читання і рефлексій передусім бізнес-літератури, але не лише її, із залученням експертів і в клубному форматі Alumni LvBS. Це також можливість спілкуватись у спільноті Alumni, lifelong learning, особистісний розвиток. Книжковий клуб діятиме на постійній основі, зустрічі відбуватимуться раз у два місяці. Книжки обиратимуть учасники клубу з переліку, який формуватиметься за рекомендаціями викладачів школи, світових бестселерів, топ-книг із різних напрямків. Членом клубу можуть стати випускники магістерських програм LvBS, гостями можуть бути учасники магістерських програм LvBS та запрошені експерти.