Унікальна нагода повчитися в Адріана Сливоцького – топ-бізнес-мислителя світу
16 листопада 14:30-18:15 ми запрошуємо випускників програми МВА на навчальний курс від Адріана Сливоцького «Мистецтво творення попиту», який відбудеться в межах відкритого модулю магістерської програми Key Executive MBA 2023 р.
У часі війни Бізнес-школа УКУ створює унікальні можливості для навчання і здобуття нового досвіду, тому доступ до курсу для наших Alumni Key Executive MBA буде безкоштовним.
Формат: 2 години навчання в авдиторії з Адріаном Сливоцьким (який буде онлайн), опісля – робота в групах над кейсом з директором оновленої програми Key Executive MBA Валерією Козловою.
Мова: англійська, з ключовими посилами українською.
Чому вам точно варто тут бути?
- Для випускників МВА, які планують приїзд на Alumni Leadership Day 2023 – це додаткова розширена програма з новими навчальними можливостями.
- Для усіх випускників МВА – це додаткова нагода познайомитися з групою МВА нового набору саме зараз, а не через два роки, коли вони приєднаються до Alumni
- Через інструменти, які дає Адріан Сливоцький, ви відкриєте для себе нові горизонти свого бізнесу, подумаєте про свій продукт і компанію в нових умовах і на нових ринках.
- За словами Софії Опацької, декан-засновниці Бізнес-школи УКУ, скільки б разів ви не навчалися в Адріана Сливоцького, ви завжди виходите опісля з новими думками, рішеннями та результатами.
- Як зазначає директорка оновленої програми Key Executive MBA Валерія Козлова, знання потребують системи: навіть якщо вам вже добре знайомі праці Адріана Сливоцького, лише з трьох дотиків до інформації наш мозок починає вибудовувати систему, і це нагода цю систему вибудувати або розвинути.
- Завжди має значення, з ким ви вчитеся і в яких контекстах. Тому скористайтесь цією можливістю для отримання нових інсайтів.
Чому цінно навчатися в Адріана Сливоцького?
Адріан Сливоцький – партнер компанії Oliver Wyman, У 2007 та 2011 роках увійшов до переліку 50 світових бізнес-мислителів (Top 50 business-thinkers). У 2008 році ввійшов до списку провідних 20 бізнес-консультантів світу. Автор світових бестселерів з питань стратегічного управління. Його книги «Зона прибутку» та «Міграція капіталу» увійшли до рейтингів найкращих бізнес-книг за версією BusinessWeek та Financial Times.
Адріан Сливоцький – людина, яка має надзвичайну віру в український бізнес та підтримує українські стартапи. Він є головним інвестором ангельського венчурного фонду Angel One УКУ, який вже надав кілька ангельських інвестицій українським стартапам.
“Я рідко зустрічаю людей, які вірять в українське підприємництво так сильно як Адріан Сливоцький. Нам пощастило, невимовно пощастило, що він — той рівень викладача і консультанта, з книжок якого вчаться в бізнес-школах в цілому світі, той інвестор, який обирає українські стартапи і задає дуже багато запитань під час презентацій в Angel One Fund для того, щоб вони ставали кращими, і той бізнес-мислитель, який ніколи не будував довкола себе ореол недосяжності і зверхності, а натомість готується до кожної зустрічі, презентації чи виступу дуже ретельно”, – говорить Софія Опацька, декан засновниця Бізнес-школи УКУ.
Дізнайтесь більше про викладача: статті від Адріана Сливоцького.
Чому «Мистецтво творення попиту»?
Попит – один з небагатьох економічних термінів, про який усім відомо. Попит породжує пропозицію. Коли зростає попит, відбувається ріст, створюються робочі місця, економіка розквітає, а суспільство процвітає. Так виглядає в теорії. Все звучить доволі просто, але насправді майже ніхто не розуміє природи попиту, включно з власниками бізнесу, топ-менеджерами й політиками, які намагаються стимулювати попит і задовольняти його.
«Мистецтво творення попиту зачаровує і просвітлює. Це книжка, про яку ви не знали, що вона вам потрібна, допоки ви її не прочитали, не полюбили й не виявили, що без неї не можете досягнути успіху,» – Розабет Мос Кантерґ, Гарвардська бізнес-школа
«Мистецтво творення попиту» — це ключі до питань, звідки ж виникає попит і як ми можемо його контролювати. Адріан Сливоцький пропонує радикально новий підхід до аналізу попиту, підкріплений численними практичними прикладами, який буде цікавим не лише для бізнес-спільноти, а й для громадських активістів, урядовців, директорів неприбуткових організацій та інших майбутніх новаторів.
Як приєднатися до курсу?
Навчання для учасників та випускників магістерської програми Key Executive MBA усіх років навчання. Участь безкоштовна за умови підтвердженої реєстрації.
Ми чекаємо вас 16 листопада (четвер), 14:30-18:15,
м. Львів, вулиця Козельницька 2 а, авд.002 . Участі ОНЛАЙН не передбачено!
До зустрічі в колі спільноти Бізнес-школи УКУ.