Адріан Сливоцький

Ph.D., директор компанії Oliver Wyman, екс-віце-президент, член ради директорів Mercer Management Consulting, Inc., двічі входив до переліків топ-50 бізнес-мислителів світу та топ-25 бізнес-консультантів. Член Дорадчої ради LvBS. Один з найвизначніших фахівців сучасного менеджменту, Адріан Сливоцький народився 28 червня 1951 року в США. Американський економіст – син вихідців з Івано-Франківщини. Навчався в Гарвардській Юридичній школі та Гарвардській школі бізнесу.

Хто такий Адріан Сливоцький?
– директор компанії Oliver Wyman
– екс-віце-президент, член ради директорів «Mercer Management Consulting, Inc.», яка входить до 10 найпрестижніших у світі консалтингових компаній
– у 2007 р.та 2011 р. увійшов до переліку 50 світових бізнес-мислителів (Top 50 business-thinkers)
– у 2008 р. увійшов до списку провідних 20 бізнес-консультантів світу
– автор світових бестселерів з питань стратегічного управління «Чи є ваш бізнес цифровим?», «Зразки отримання прибутків»
– його книги «Зона прибутку» та «Міграція капіталу» увійшли до рейтингів найкращих бізнес-книг за версією BusinessWeek та Financial Times
– його фахові статті публікують Wall Street Journal, журнал Harvard Business Review та ін.
– доповідач та спеціальний гість Світового економічного форуму у Давосі, конференцій та форумів керівників Microsoft, журналів Forbes і Fortune.