Три уроки пандемії: розповідають засновники холдингу емоцій «!FEST»

LvBS обережно робить кроки виходу з онлайну: відверта розмова учасників LvBS Club із співзасновниками та співвласниками Холдингу емоцій !FEST Андрієм Худо та Юрком Назаруком сталась дуже вчасно й була по-особливому затишною.

Спілкування з аудиторією, влучні запитання від модераторки заходу CEO LvBS Consulting Роксоляни Вороновської – й кілька годин промайнули непомітно.

Андрій Худо та Юрко Назарук ділились історіями успіху й провальними кейсами, яких за час локдауну назбиралось вже чимало. Проте, обоє підприємців впевнені: сьогодні треба жити так, наче завтра може не настати ніколи, а це означає горіти своєю справою й робити її максимально добре.

Три уроки пандемії від Юрка Назарука це – цінність близьких, насолоджуватись сьогоднішнім днем, колекціонувати щастя.

Три уроки пандемії від Андрія Худо – адаптивність, гнучкість, драйвувати щодня на 5-ій передачі.

«Сьогодні ми вже точно знаємо, що саме чесна комунікація з нашими працівниками допомогла нам залишитись на плаву в часи локдауну. Це було важко усвідомити, але на певному етапі ми зрозуміли, що діяльність ми не припиняємо, але заробляти як раніше поки не будемо. Однозначно, життя триває  і не все так погано, але варто пам’ятати, що в часи пандемії з human resources (HR) R можна викреслити, залишились лише люди », – зауважив Юрко Назарук.

«Найважчим місяцем для нашого холдингу за всю історію існування став квітень 2020го. Як ми вистояли? Щира комунікація з працівниками та командотворення, про яке ми не забували навіть у карантин. Криза – це точно ще й можливість, саме завдяки пандемії ми вийшли за межі приміщення й вирішили задіювати всю нашу територію на Старознесенській. Так народився і формат FEST-вікенду», – поділився Андрій Худо.

Зустрічі LvBS Club – це добра традиція, яка об’єднує довкола себе сотні однодумців й слугує майданчиком для обміну досвідом малого та середнього бізнесу, для генерування нових ідей та створення нових можливостей, щоб разом ставати сильнішими та робити сильнішою нашу країну. Це клуб, до якого входять випускники середньострокових програм Львівської бізнес-школи УКУ. Участь у клубі передбачає регулярні зустрічі на актуальні для бізнесу теми у різних форматах, від лекцій до інтерактивних воркшопів, а також доступ до закритих заходів LvBS та інші спеціальні пропозиції.