Книжковий клуб LvBS Alumni. Насім Талеб «Обдурені випадковістю»

Запрошуємо Вас на другу зустріч Книжкового клубу, членами якого є випускники та учасники магістерських програм LvBS. Для рефлексії випускники обрали книгу Насіма Талеба «Обдурені випадковістю. Незрима роль шансу в житті та бізнесі».

Увага! Через карантинні обмеження подію перенесено на четвер, 22 квітня.

«Одна з найприкладніших книжок Насіма Талеба, в якій ідеться про свідоме ставлення до ризику й випадковості. Читач неминуче перегляне свій досвід і шлях до успіху (чи невдачі), а також подумає про інших людей, які видаються неймовірно успішними. Адже часто ми бачимо результат, але не надаємо достатньої уваги процесу, який привів до нього», – про це у короткій рецензії, яка вийшла на звороті книги, зазначила Ярина Бойчук, CEO Львівської бізнес-школи УКУ. Книга вийшла українською у видавництві «Наш Формат» у 2020 р.

Насім Талеб – лівансько-американський есеїст, математик, колишній трейдер і фінансовий аналітик, філософ, науковець, який в своїх працях розглядає проблеми випадковості та ймовірності. «Обдурені випадковістю» (2001) була першою книгою Талеба для широкої публіки на тему недооцінки людьми ролі випадковості в житті. Журнал «Fortune» назвав її однією з 75 найрозумніших книг. Вона входить до серії «Невизначеність» «Incerto», яка об’єднує такі книги, як «Чорний Лебідь», «Антикрихкість»,«Прокрустове ложе».

Насім Талеб є випускником Сорбонни та Вортонської школи бізнесу, співробітником Курантівського інституту математичних наук, університету штату Массачусетс, Лондонської бізнес-школи та Оксфордського університету, професором інженерії ризику Нью-Йоркського університету. Співредактор журналу «Ризик та аналіз рішень» (з вересня 2014), провадить викладацьку діяльність в області фінансів.

Цю зустріч Клубу прийматиме у себе випускник програми MSc in Technology Management, член Ради випускників LvBS Валерій Шипунов. Учасники клубу зустрінуться в компанії Innocode AS.

Збір о 17:30 22.04.21
Початок о 18:00.
Тривалість орієнтовно 2 години.

Адреса: м. Львів, вул. Метрологічна, 14а

Кількість учасників обмежена до 20, поспішіть зареєструватися першими.

 

Співведучі: Валерій Шипунов, Оксана Герман. Експерткою на цю зустріч запрошено Ярину Бойчук, CEO LvBS.

Зголошуйтесь до ділення рефлексією, обирайте цитату, яка вас особливо зачепила, розповідайте кейси з вашого бізнесу, читайте разом з нами!

Ми раді отримати пропозиції локацій для наступних зустрічей Клубу від вас, наші випускники, у цій формі.

Мета клубу – об’єднати випускників довкола читання і рефлексій передусім бізнес-літератури, але не лише її, із залученням експертів і в клубному форматі Alumni LvBS. Це також можливість спілкуватись у спільноті Alumni, lifelong learning, особистісний розвиток. Книжковий клуб діятиме на постійній основі, зустрічі відбуватимуться раз у два місяці. Книжки обиратимуть учасники клубу з переліку, який формуватиметься за рекомендаціями викладачів школи, світових бестселерів, топ-книг із різних напрямків. Членом клубу можуть стати випускники магістерських програм LvBS, гостями можуть бути учасники магістерських програм LvBS та запрошені експерти.