Велика щорічна зустріч випускників LvBS: Leadership Day та вручення Alumni Awards 2021

27 листопада у межах Alumni Leadership Day говоритимемо про Лідерство та стійкість! Це велика щорічна зустріч випускників магістерських програм Львівської бізнес-школи Українського католицького університету, що організовується спільно з Центром лідерства УКУ за підтримки та у партнерстві з Інститутом лідерства Ivey Business School ім. Ігоря Ігнатовича (Лондон, Онтаріо, Канада).
Щиро запрошуємо всіх випускників стати учасниками цієї події!

[register-button token=’6183d6e6-8ee30892-776c-6bca1d0befeb’ title=’Зареєструватись’ class=’btn-orange’]

Проведення Leadership Days є поширеною практикою провідних університетів світу. Ці зустрічі покликані збирати випускників, показувати напрямок, якими лідерами/ками потрібно бути сьогодні. Цього року відбувається вже п’ята така зустріч у LvBS.

На попередніх зустрічах обговорювались теми військового лідерства, лідерства у державному та приватному секторах, лідерства в час викликів за участі відомих діячів в Україні. 27 листопада у межах #Alumni Leadership Day 2021 говоритимемо про Лідерство та стійкість.

Запрошеною гостею на Alumni Leadership Day 2021 буде Лариса Ґаладза (Larisa Galadza) – канадська дипломатка, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні. 

На Alumni Leadership Day 2021 пані Лариса проведе коротку лекцію про лідерство, стійкість лідера/ки, а також доєднається до однойменної панельної дискусії за участі: Андрія Рождественського (СЕО Центру лідерства УКУ), Олександра Вдовиченка (Командира 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, полковника Збройних сил України) та Андрія Демчука (науковця і фехтувальника, Чемпіона літніх Паралімпійських ігор, Заслуженого майстра спорту України, кандидата технічних наук).
Традиційно в другій частині дня вручаємо нагороди Alumni Awards LvBS у номінаціях:  

The Business Breakthrough 2021 (яскравий прорив у бізнесі або розвиток індустрії в цілому)

The Supporter 2021 (внесок у розвиток УКУ/LvBS: фінансова підтримка, надання стипендій, розвиток проектів Університету та Школи)

The Inspirator 2021 (вплив на суспільство, розвиток громади та соціальної відповідальності). 

The Impression of the year 2021 (кардинальні зміни, крутий розворот чи неочікувані зміни у бізнесі, в особистому виборі професійного шляху, перехід з розряду працівника в розряд засновника, чи навпаки, вихід у іншу сферу)

Подання кандидатури на номінацію LvBS Alumni Awards 2021 триває до 15 листопада включно тут: lvbs.top/mtr 

Місце зустрічі: Центр Митрополита Андрея Шептицького, вулиця Стрийська, 29А, Львів (карта)

Програма:

10:00 – Вітальна кава
10:30 – Вітальне слово декана-засновниці LvBS Софії Опацької
10:45 – Представлення Leadership Day від виконавчого директора Центру Лідерства УКУ Андрія Рождественського
10:50 – Лекція пані Лариси Ґаладзи «Стійкість лідера/ки». Мова: англійська (з синхронним перекладом з використанням гарнітури). Серія запитань та відповідей
12:00 –  Перерва на каву
12:30 –  Панельна дискусія на тему «Лідерство та стійкість». Модератор Андрій Рождественський. Мова: українська
14:00 –  Перерва на обід
15:00 –  Відкриття зустрічі Alumni Awards. Ярина Бойчук CEO LvBS
15:10 –  Коротка презентація планів Асоціації випускників на 2022 рік (Рада випускників)
15:30 –  Представлення номінантів та вручення нагород LvBS Alumni Awards 2021 у номінаціях
16:30 – 18:00 Святковий фуршет з келихом вина та нетворкінг

Для участі у щорічній зустрічі випускників LvBS просимо зареєструватися. Цей захід відбудеться у закритому форматі виключно для випускників магістерських програм Школи та їх сімей. Подія пройде із дотриманням усіх карантинних обмежень. Дрес-код – символіка LvBS/УКУ.
Вартість участі 1 учасника 1900 грн. Квиток для сім’ї 3500 грн (2 дорослих). У вартість квитка включені організаційні витрати, кавові перерви, святковий фуршет на завершення.
Друзі, вже традиційно пропонуємо вам використати можливість «підвішений квиток: випускник випускнику». Якщо ви сумніваєтеся або не можете бути на події, а також, якщо ви хочете запропонувати квиток комусь із випускників, кому це цінно – подаруйте квиток колегам зі спільноти Alumni.

[register-button token=’6183d6e6-8ee30892-776c-6bca1d0befeb’ title=’Зареєструватись’ class=’btn-orange’]

У разі виникнення питань щодо реєстрації звертайтесь до Тетяни Новолодської.

Контактна особа: Тетяна Новолодська, tnovolodska@lvbs.com.ua, +38 (063) 861 93 92.

Лариса Ґаладза (Larisa Galadza) – канадська дипломатка, Надзвичайний і Повноважний Посол Канади в Україні. 

Свій шлях у державній службі розпочала ще у далекому 1996 році, працюючи у Міністерстві національної оборони в Канаді. Вже невдовзі обіймає керівні посади в Міністерстві громадської безпеки Канади, а надалі – в Кабінеті в Бюро Прем’єр-міністра, потім – у Міністерстві з питань імміграції, біженців та громадянства Канади.

Олександр Вдовиченко – командир 72-ої окремої механізованої бригади імені Чорних Запорожців, родом із Житомирщини. Полковник Збройних сил України, Лицар орденів Богдана Хмельницького, учасник російсько-української війни. Позивний «Слов’ян».  Олександр Вдовиченко також є автором книги «72. Записки комбата».

Андрій Демчук – 34-літній львів’янин, викладач «Львівської політехніки», науковець і фехтувальник, Заслужений майстер спорту України, кандидат технічних наук. Представляв Україну у фехтуванні на візках на шістнадцятих Паралімпійських іграх у Токіо, які проводились 24 серпня-5 вересня 2021 року. 

Для Андрія участь у Паралімпійських іграх 2021 року не була першою – до того він вже двічі представляв Україну на цьому рівні. У 2012 році він закінчив змагання без медалі, а у 2016-му став паралімпійським чемпіоном, здобувши золото у Ріо-де-Жанейро. У вирішальному бою у Токіо цього року українцеві забракло лише одного удару, щоб вибороти бронзову медаль в особистій першості серед шаблістів. Андрій веде правозахисний онлайн-курс на Prometheus і представляє себе так: «Мене звати Андрій і я буду вашим гідом у темі прав людей з інвалідністю…» Як пише Українська правда, «Андрій, маючи ампутовану ногу, руйнує всі стереотипи про «залежних, нещасних, неспроможних на успіх» людей з інвалідністю».