10 років LvBS: Бізнес та освіта як надія для України

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) – на порозі свого 10-річчя. Зовсім скоро ми відзначатимемо наше свято. Запам’ятайте цю дату, збережіть її, бо цей день ми хочемо провести разом з Вами – 11 лютого 2018 року!

Разом з учасниками, випускниками, друзями і партнерами цього дня ми зберемось, аби послухати про успіхи та надії українського бізнесу на дискусії засновників LvBS за участі президента Українського католицького університету владики Бориса.

Запрошуємо вас приєднатися до дискусії та молебню, попередньо зареєструвавшись (та за умови підтвердження від організаторів). 

Розклад заходів LvBS 11 лютого:

14:00 – вітальна кава
14:30 – дискусія (Великий зал Центру Шептицького)
16:00 – молебень у Храмі Софії-Премудрості Божої
17:00 – прийняття (участь за запрошеннями). Дрес-код: cocktail.

Якщо ви бажаєте долучитися до привітань Школи, ви можете здійснити пожертву для розвитку нового спільного проекту LvBS та Українського католицького університету – Центру підприємництва УКУ. Зібрані кошти будуть використовуватися за зразком світових бізнес-шкіл – у форматі endowment. Він передбачає, що на відсотки від цієї суми Центр розвиватиме важливі проекти, для підтримки команд, які покажуть найвищі результати у попередньому відборі за участі експертів. Центр підприємництва є важливим для Школи, Університету, а також нашої спільноти, міста і країни, адже стане першим локальним акселератором і дозволить підтримати і розвивати підприємництво та інновації, які так потрібні Україні!

У який спосіб можна здійснити пожертву:
– на благодійний рахунок Центру підприємництва 26004053712960 МФО Банку: 325321; код ЄДРПОУ/ІПН: 37879903
– зателефонувавши нам: 067 673 18 76 (Олена Крижановська)

До зустрічі у колі найближчих, у атмосфері надії, яку точно під силу творити нам разом: бізнесу, університету та бізнес-школі!

Читайте також: 10 років LvBS. Володимир Турчиновський про бізнес як творчість

Довідка: Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) заснована 2008 року Українським католицьким університетом та провідними компаніями з різних галузей. Місія Школи: Україна на бізнес-карті світу. Школа пропонує чотири професійні програми магістерського рівня та програми управлінського розвитку, а також корпоративні програми навчання. LvBS має міжнародну акредитацію Central and East European Management Development Association.

Дивіться також: 10 років LvBS. Оксана Кулаковська про гори, сміливців і першу групу Key Executive MBA (відео)