Alumni Company Visit: компанія GigaCloud

У межах Alumni Company Visit запрошуємо випускників магістерських програм Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS)  відвідати один із трьох дата-центрів компанії GigaCloud, керівником західного регіону якого є випускник програми Key Executive MBA Андрій Вишневський.

GigaCloud найдинамічніший хмарний оператор на ринку України: більше 800 клієнтів у 6 країнах світу, більше 500 компаній-партнерів, які рекомендують сервіси GigaCloud своїм клієнтам. Є частиною групи компаній GigaGroup, в яку також входять комерційний дата-центр GigaCenter, – куди ми з вами потрапимо, телеком-провайдер в бізнес-сегменті GigaTrans та надійний агент у сфері кіберзахисту для В2В та B2G-ринку – GigaSafe. 

GigaCloud надає IaaS-послуги (інфраструктура як сервіс) корпоративним клієнтам будь-якого масштабу, в тому числі малому та середньому бізнесу. Компанія використовує провідні технології для створення безпечної та ефективної хмарної інфраструктури. Пропонує такі сервіси, як BaaS (резервне копіювання інфраструктури), DRaaS (відновлення інфраструктури в разі катастрофи), хмарна пошта Zimbra, послуга GigaCloud Admin, Firewall та ін. Техпідтримка працює для клієнтів – 24/7. Середня оцінка роботи – 4,9 бала із 5. 

Компанія розміщує своє обладнання у трьох дата-центрах: двох в Україні (GigaCenter – місце нашого візиту), BeMobile) та одному в Польщі (Atman). Всі вони відповідають рівню надійності Tier III.

Під час візиту на вас чекає:

– знайомство з компанією GigaCloud та реальні кейси про те, як хмари допомагають бізнесу розвиватися. Ви на власні очі зможете побачити, де «живуть» хмари GigaCloud та як вони надійно захищені.

– обережно хакери! Чому важливо дбати про кібербезпеку і, як хмарний оператор допомагає компаніям захистити важливі дані.

– нам розкажуть, як хмари допомагають заощадити гроші на купівлі «заліза» і звільнити їх для розвитку бізнесу,  а також – як знизити кількість ризиків у випадку, якщо проект раптом «не вистрелить».

– частування і спілкування.

 

Коли: 28 лютого о 13:00
Адреса: Київ, Україна, Васильківська, 37-В
Тривалість: близько 2,5 години

[register-button token=’5e3c26f9-69ffaf10-9b75-c046142c8d34′ title=’Зареєструватись’]

Реєстрація триває до 25 лютого 2020 року.

Довідка. Alumni Company Visits – зустрічі випускників LvBS, у межах яких є можливість відвідати компанію, власником чи топ-менеджером якої є випускник LvBS. Це дає можливість краще познайомитися та розширити горизонтальні зв’язки між випускниками усіх чотирьох магістерських програм LvBS.