Беррі Кейтц «The Architecture of Information: Structure and Symbol in the Age of Data» [Offline/Online подія]

Вже другий рік поспіль Бізнес-школа УКУ пропонує вам можливість навчатися у Беррі Кейтца, який понад 40 років викладав у Стенфорді та понад 30 років у Каліфорнійському коледжі мистецтв. Цього разу Беррі Кейтц під час події «The Architecture of Information: Structure and Symbol in the Age of Data» розповість про досвід Кремнієвої долини та як його адаптувати для України. Приєднуйтесь до нас 28 березня.

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу інновації інноваційний менеджмент управління ризиками маркетинг інновацій магістерська програма менеджмент інновацій інноваційний проект підприємництво навчання інноваційні стартапи підприємництво курс MSc in Innovations and Entrepreneurship запуск бізнес проектів інноваційний процес "business school" "best business schools" ступінь mba програма mba інноваційний менеджмент диплом магістра проектне навчання психологія бізнесу дизайн мислення персональний розвиток "business training" "business courses" "business studies" "best business schools" "graduate business school" "business schools" "business management school" "business training courses" "school of business management" "business graduate programs" "school of management" "bschool" "business courses in university" "catholic university mba" "бізнес школа львів" "школа бізнесу" бізнес школа київ "бізнес тренінги" "бізнес освіта" інновації інноваційний менеджмент управління ризиками маркетинг інновацій магістерська програма менеджмент інновацій інноваційний проект підприємництво навчання інноваційні стартапи підприємництво курс MSc in Innovations and Entrepreneurship запуск бізнес проектів інноваційний процес бізнес-інновації підприємництво беррі кейтц беррі кейтс бері кейтс бері кейтц бері катц бері катс баррі кейтс барі кейтс баррі кейтц барі кейтц

Кремнієву долину в Каліфорнії називають найефективнішим двигуном інновацій у світі. Її також описували як «архітектурну пустку», безособливий заміський ландшафт із переповненими автострадами, стерильними офісними парками та звичайними міні-центрами. Проте в останнє десятиліття це почало змінюватися: п’ять найвидатніших технологічних компаній світу вперше за свою історію побудували власні кампуси відповідно до власних специфікацій і з нуля. Чи регіон, який приніс нам персональні комп’ютери, відеоігри, смартфони та соціальні мережі, нарешті відкриває архітектуру, яка підходить для робочого місця майбутнього, що керується даними після пандемії? Які уроки можна винести, уявляючи собі повоєнну відбудову України?

Наш спікер:
Беррі Кейтц – гостьовий викладач Бізнес-школи УКУ, ад’юнкт-професор у групі дизайну факультету машинобудування Стенфордського університету та професор промислового дизайну та дизайну взаємодії в Каліфорнійському коледжі мистецтв у Сан-Франциско. На додаток до своїх наукових зв’язків, Беррі понад двадцять років працював у IDEO, Inc., глобальній консалтинговій компанії з дизайну та інновацій, де він проводив початкові дослідження на підтримку проектної роботи IDEO. Він є автором восьми книг та консультує уряди, компанії та наукові установи по всьому світу з питань, що стосуються дизайну та інновацій.

Модерує: 
Олександр Акименко – директор магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship і викладач Бізнес-школи УКУ, співзасновник компаній «Yes&Design» та «Платформедіа», консультант із інновацій та застосування дизайн-мислення у бізнесі.

Під час заходу дізнаємося:

  • досвід великих компаній Кремнієвої долини у часи пандемії
  • як ми можемо адаптувати їхній досвід для повоєнної України
  • як адаптуватися до змін.

Для кого цей захід буде корисним:

  • власників та керівників бізнесу, лідерів стартап-команд;
  • підприємців у пошуках унікальної бізнес-моделі;
  • людей, які несуть відповідальність не тільки за себе, а й за свою команду;
  • спеціалістів з інновацій та маркетингу;
  • для тих, хто зацікавлений в отриманні якісної бізнес-освіти.

Таймінг події:
18:30 – реєстрація
19:00 – початок лекції
20:30 – нетворкінг та частування
Також, до та після події у вас буде можливість поспілкуватися з менеджерами програм, дізнатися всі деталі вступу та наповнення магістерських програм.

Коли: 28 березня 2024 о 18:30
Де: Львів, Стрийська 29А, Центр Шептицького, 002 аудиторія  АБО онлайн
Мова: англійська
Вартість: 800 грн