Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше
Старт програми

Осінь 2022

Мова викладання

Українська, англійська

Місто

Львів

Вартість програми

150 000 грн

MSc in Innovations and Entrepreneurship

Програма з інновацій та підприємництва – єдина та унікальна програма магістерського рівня в Україні, яка надає системні бізнес-знання для створення власного бізнесу в технологічній або інноваційній сферах.

Для кого
Магістерська програма MSc in Innovations and Entrepreneurship Бізнес-школи УКУ (LvBS) – для амбітних людей, які готові до створення та запуску своїх бізнес-проектів в технологічних та інноваційних сферах, та прагнуть поглибити знання у сфері підприємництва, отримати розуміння бізнесу та інновацій. Умовою закінчення програми є створення нового бізнес-проекту «з нуля» або впровадження нових інноваційних підходів у діяльність компанії чи підприємства, які уже існують. Головний принцип програми – зосередженість на практичних аспектах, які дозволять учасникам дослідити ринок та вивести на нього власний бізнес-проект.
pageid = 244
Структура програми
 • 10 модулів основної частини програми
 • 5 вибіркових курсів
 • Виїзний модуль по Україні (в основній частині програми)
 • Підготовка дипломного проекту

Навчальна програма

Основні курси програми MSc in Innovations and Entrepreneurship:

          Інноваційна та стратегічна складова

 1. Теорія інновацій та підприємництва
 2. Експерти командної роботи
 3. Бізнес-дизайн та асиметрична конкуренція
 4. Дизайн-мислення
 5. Аналіз бізнес-умов та прийняття бізнес-рішень
 6. Персональний розвиток і лідерство

          Складова «бізнес як система»

 1. Аналіз даних і прогнозування
 2. Маркетинг та створення споживчої цінності
 3. Бізнес-комунікації
 4. Основи фінансів, що включає такі курси:
  – Основи фінансового обліку та звітності
  – Управління витратами
  – Вартість грошей в часі
  – Прийняття інвестиційних рішень
  – Бюджетування
 1. Правові аспекти ведення бізнесу
 2. Філософія та етика ведення бізнесу
 3. Управління проектами
 4. Управління ризиками

А також три курси на вибір з 10 запропонованих.

Навчання побудоване на інтерактивних методах викладання і включає «живі» кейси, майстер-класи та виступи запрошених гостей, спілкування з провідними топ-менеджерами, ситуаційні вправи на матеріалі українських компаній та інші інноваційні методи. Поряд із сучасними методами викладання та вагомим практичним компонентом, широко задіяний метод проектного навчання, спрямованого на ефективне вирішення існуючих завдань конкретного підприємства, яке представляє учасник.

Після проходження основної частини навчання, учасники проходять вибіркові курси та готують дипломні роботи на основі своїх проектів. В процесі підготовки дипломної роботи з учасниками працюють ментори та експерти Бізнес-школи УКУ (LvBS).

Вступ на програму

Оновлені правила щодо вступу станом на травень 2022-го року,
надані Міністерством освіти та науки України.

Вступ на магістерські програми у 2022-му році передбачає:

для тих, хто вступає на основі диплому бакалавра:

 • магістерський тест навчальної компетентності (МТНК)
 • фаховий іспит у закладі освіти

Магістерський тест навчальної компетентності планують проводити у формі комп’ютерного онлайн-тестування.
Формат та наповнення програм минулорічного фахового іспиту можна переглянути за посиланням.

для тих, хто вступає на основі диплому магістра/спеціаліста:

 • Може обрати складати: магістерський тест навчальної компетентності (МТНК) або усну співбесіду з іноземної мови. Співбесіда має відбуватися за програмою Єдиного вступного іспиту.
 • фаховий іспит у закладі освіти.

Якщо ви плануєте вступати у цьому році, вам необхідно:

 1. Зареєструватись на нашому сайті та пройти ознайомчу зустріч з менеджером програми (офлайн чи онлайн).
 2. Подати заяву на вступ.
 3. Скласти відповідні вступні іспити.
 4. Ознайомитися з результатами вступу (рейтингові списки рекомендованих до зарахування) та виконати вимоги до зарахування (подати оригінали потрібних документів, укласти договір про навчання).

Важливі дати:

 • реєстрація вступників для складання магістерського тесту навчальної компетентності (МТНК) розпочинається 27 червня та закінчується о 18:00 18 липня;
 • реєстрація електронних кабінетів вступників, завантаження необхідних документів розпочинається 1 серпня;
 • основна сесія МТНК проводиться у період з 10 серпня до 17 серпня;
 • прийом заяв та документів розпочинається 16 серпня і закінчується о 18:00 15 вересня;
 • дати вступних іспитів ще погоджуються. 

*Для уточнення деталей сконтактуйтесь, будь ласка, з менеджером програми.

Вимоги до вступника
 • Диплом бакалавра або магістра із будь-якої спеціальності (іноземний диплом потребує визнання*).
 • Знання англійської мови на рівні, який відповідає вимогам МОН щодо вступу до магістратури за спеціальністю «Менеджмент».
 • Вміння мислити логічно і критично, знання математики на достатньому рівні, вербально-комунікативні вміння, готовність до успішного продовження навчання.
 • Знання у галузі управління та адміністрування, достатні для проходження вступних іспитів;
 • Рекомендовано наявність дворічного досвіду роботи на посаді менеджера або роботи в громадській організації (ГО) чи досвід волонтерства.

вертаємо вашу увагу на необхідність здійснення обов’язкової процедури визнання диплому, виданого іноземним закладом освіти, на основі якого ви плануєте вступ в Український католицький університет. Інструкція дистанційної подачі документів для визнання Інформаційно-іміджевим центром та перелік необхідних документів  за посиланням https://naric.in.ua/dpodacha.html

Часті запитання
 1. Чи можна отримати стипендію на навчання на програмі?
  Так, можна отримати стипендію, за умови успішного проходження програми pre-development та захисту ідеї проекту.
 2. Що означає модульна форма навчання?
  Навчання відбувається раз на місяць упродовж чотирьох днів (середа – субота) із 10:00 ранку до 18:00 вечора в останній чи передостанній тиждень місяця. Згідно з державними нормами щодо вищої освіти, модульна форма навчання є рівноцінною денній формі навчання. У міжмодульний період учасники виконують практичні завдання.
 3. Чи надається відстрочка від служби у Збройних силах України?
  Так, на весь час навчання на програмі, до моменту вручення диплому. У випадку відрахування учасника, право на відстрочку втрачається.
 4. Чи потрібно оплачувати відразу всю вартість навчання?
  Оплата відбувається трьома траншами на початку кожного семестру (вересень-лютий-вересень).
 5. Чи можу я вступати на програму, якщо в мене поки немає ідеї?
  Так, проте при відборі, перевага надаватиметься тим учасникам, які мають ідею проекту і отримані під час навчання знання зможуть застосовувати на практиці у своєму проекті.
 6. Чи можу я вступати на програму, якщо рівень моєї англійської не відповідає вимогам?
  Рівень знання англійської мови має бути не нижчим рівня В2.
 7. Чи дає можливість диплом випускника програми продовжити навчання за кордоном?
  Так, після здійснення процедури апостилювання документа.
 8. Чи можу я вступати на програму, якщо паралельно вже навчаюся на магістратурі?
  Ні, оскільки в Україні немає можливості навчатися на дводенних магістерських програмах одночасно. Учасник має можливість навчатися на програмі як слухач, що не впливає на якість викладання та вартість навчання, відповідно.
 9. Скільки ECTS кредитів я отримаю за умови успішного завершення навчання?
  90 ECTS кредитів, що відповідає півторарічній магістерській програмі.
Академічна рада
Відгуки

«Якщо план А не спрацював – є ще мінімум 32 букви в алфавіті, які можуть стати наступним планом…»

Мій головний висновок після навчання в бізнес-школі: не здаватися, якщо є мрія, шукати можливості і думати більш творчо. На початку навчання я мала одну ідею (план А), потім тричі її змінювала (плани Б-Г) і зрештою диплом захищала з абсолютно новою ідеєю (план Ґ), яка мене драйвить максимально і, впевнена, це точно не останні плани для нас з командою. Суть успіху якраз в тому, щоб бути гнучким і не зупинятися при першій ж невдачі. 

Коли я вступала до бізнес-школи, мала дуже розмите поняття про ведення бізнесу і проектів, і основною ціллю вступу якраз була потреба зрозуміти ці процеси краще, а ще навчитись азів фінансів і змінити своє мислення. Тому якщо ви, як і я, не розумієте якихось моментів чи навпаки знаєте надто багато і в голові через це хаос – LvBS саме те місце, де можна систематизувати свої знання. 

З порад, які хочеться дати тим, хто вже поступив чи ще тільки планує – слухайте в першу чергу себе і робіть проект, який вам до душі. Бо робити довго те, що не подобається (в перші місяці часто без прибутку) ви не зможете. 

Дуже рекомендую робити всі домашні завдання по своєму проекту, а не просто «для галочки». Адже протягом всього навчання ви зможете отримати фідбек від викладачів, одногрупників, покращити свою бізнес-модель, краще оцінити ризики, тому використайте цю можливість! Загалом не рекомендую вступати для галочки (диплому магістра, «бо модно», тощо), не витрачайте шанс людини, якій це навчання дійсно потрібне.

Ще одним важливим висновком впродовж навчання стало усвідомлення того, що для успішного проекту важлива команда, для якої найважливішими є спільні з вами цінності. Важливо не лише мати сильну команду спеціалістів, але й щоб це були близькі по духу люди, щоб ви бажали одного й того ж. 

Якщо вам здається, що цінності, місія і візія не важливі, це не так. Я думала теж , що це речі, які не мають ключової ролі для проектів. Тепер знаю, що помилялася. Бо коли ти не розумієш куди хочеш прийти в своєму проекті і яку цінність несеш людям, якими принципами в роботі ви з командою керуєтесь – імовірно в час труднощів ви прийдете не туди. Протягом всього навчання я усвідомлювала важливість цих речей. 

Окремим пунктом хочу виділити те, що в мене була чудова група: кожен талановитий по-своєму, ми завжди допомагали один одному, підтримували та надихались проектами кожного. Коли ти знаходишся майже 2 роки в такій атмосфері – дуже важко нічого не робити. Частина  одногрупників були значно молодші від мене, частина навпаки – старіші і вміло поєднували навчання та сім’ю і всі вони на стільки круті, що, вважаю, мені абсолютно пощастило вчитися разом з ними і в них! 

Тому коли ви чуєте, що LvBS – це спільнота, так і є. І це не лише про студентів, це також про викладачів. Тут немає різниці чи ти студент, чи професор, цілком прийнятно піти на перерві випити кави з викладачем чи куратором програми, зателефонувати їм і обговорювати свій проект, нормально питати поради, вести дискусії і висловлювати сміливо свої думки. За два роки навчання на програмі я стала значно сміливішою  в своїх рішеннях, з’явилось ще більше відповідальності і бажання працювати. Ваше мислення і коло спілкування після навчання в бізнес-школі точно не буде таким я раніше і це мегацінно.

Єдине про що тепер шкодую, так це те, що навчання промайнуло дуже швидко. Але в LvBS не  буває колишніх студентів. Це те місце й спільнота, в яку завжди можна повертатися, заходити в гості, просити підтримки й натхнення, шукати партнерів і працівників для проектів. Можу з впевненістю сказати, що інвестиції часу і коштів в навчання у Львівській бізнес-школі були одними з кращих інвестицій у моєму житті, абсолютно окупні вже в перші пів року!

Ольга Дорош
Засновниця Школи здорового харчування Nodiet
Вадим Черніков

Я обрав Програму з інновацій та підприємництва на етапі, коли багато досвіду і знань отримав уже, керуючи власним бізнесом. Але все це я робив інтуїтивно, без фундаментальних знань та осмислених навичок.  

Навчання у Львівській бізнес школі УКУ дало можливість систематизувати наявні знання, зробити їх усвідомленими, а також отримати нові, завдяки чудовим викладачам та прекрасному менеджменту навчального процесу.  Крім цього, я став частиною унікального інноваційного ком’юніті, розширив свій світогляд та просто кайфував на кожному занятті.

 Навчання у Львівській бізнес-школі УКУ – мій кращий освітній досвід та найкраща інвестиція у себе. Я знаю, що навчався у кращих та пишаюсь називати себе випускником LvBS.

 

Вадим Черніков
Співзасновник Nudge. Керівник NEED / animation studio

Львівська бізнес-школа УКУ – це найкраща інвестиція в себе, свій розвиток та свій нетворк, яку ви можете зробити. Коли я вступала до бізнес-школи, я знала тільки те, що хотіла структурувати свої знання, краще розуміти як функціонує бізнес та знайти нові ідеї, рішення, які зможуть допомагати у подальшій роботі. За 2 роки навчання я отримала більше, ніж все перелічене вище. Я не тільки примножила свої знання, а й знайшла менторів, багато однодумців, по-іншому поглянула на свій потенціал та на свої ідеї, повірила в їх реальність та знайшла мотивацію втілити їх в життя. І все це завдяки потужній атмосфері, яка витає в повітрі бізнес-школи, де абсолютно всі готові тобі дати конструктивний фідбек, допомогти та просто надихнути на нові звершення. І за це я буду завжди вдячна LvBS!

Анастасія Глущенко
PR&Marketing менеджер Lamoda.ua

Наразі у мене не дуже багато досвідів навчання у різних університетах, щоб дуже глибоко й ґрунтовно усе порівнювати. Але з огляду на той, який у мене є, MSc in Innovation and Entrepreneurship – просто інша планета:

 • ти навчаєшся не у середовищі людей, для яких головна цінність – це “91” за іспит, а у середовищі проактивних лідерів, які постійно вимагають від викладача нових знань та навичок (і які розуміють їхню цінність, бо готові за це платити);
 • ти не слухаєш довжелезних нудних лекцій, а отримуєш усю найважливішу інформацію і одразу намагаєшся застосувати знання на практиці;
 • ти не готуєшся до занять, банально переписуючи тексти з книжки (і потім переповідаючи їх на парі), а будуєш бізнес-моделі, досліджуєш точки диференціації, розв’язуєш кейси, читаєш багато англомовних текстів;
 • ти не думаєш про оцінки, а про те, як максимально ефективно побудувати свою справу або бізнес;
 • ти не відчуваєш себе гвинтиком у великій системі (де навіть працівниця буфету вважає себе принцесою Уельською, а тебе ніким), а почуваєшся тим, заради кого уся ця система існує;
 • ти не з жахом чекаєш на початок чергового заняття, а з нетерпінням очікуєш нового модулю.

Словом, мені пощастило виграти стипендію на навчання на цій програмі і я дуже радий! Lviv Business School – ван лав!

Тарас Прокопишин
Засновник та CEO видання The Ukrainians

Навчання на програмі – це далеко не лише перелік зазначених модулів. Перш за все це розширення світогляду, усвідомлення місійності свого бізнесу та власного призначення як підприємця, лідера, проактивного громадянина. Навчання у LvBS вчить помилятися, працювати над собою, змінюватися і приймати виклики. Тут ви знаєте однодумців, партнерів та друзів. Тут ви навчитеся перетворювати ідеї в дію – крок за кроком як завдяки аналізу, запитанням, зворотньому зв’язку викладачів-практиків, так і завдяки щирій підтримці ваших одногрупників.

Соломія Бойкович
Співзасновниця мережі дитячих садків Пташеня. Дитячий простір.

Проект народився під час навчання у LvBS. Звичайно, що на стадії ідеї він виглядав дещо інакше, але навчання зробило наче обрамлення, вказавши на важливі речі і відкинувши все зайве… Тобі може щастити, але без знань можна все втратити за мить або бути непродуктивним і неефективним. Кожен, напевно, розуміє освіту на свій лад. Хтось може сам прочитати сотні книжок і нічого з того не винести, а хтось, навпаки, не прочитавши жодної, може прийти на лекцію, яка потім змінить його життя. Мені особисто підходить формат, коли я знаю, що мені читати, а викладач може про це розказати простими словами, бо зазвичай його знання – це реальний досвід. Все це і отримала в школі, а більше нічого й не треба.

Тетяна Костіна
Засновниця та головний редактор надихаючого журналу про подорожі Україною «La Boussole»
Відео

Усе про програму MSc in Innovations and Entrepreneurship. Відгуки випускників, відповіді від викладачів і не тільки

Переваги програми
Індивідуальний підхід

Програма передбачає інтерактивний формат та зручний графік навчання для студентів. Це 4 дні щомісяця упродовж 1,5 року в сучасному навчальному кампусі УКУ в унікальній атмосфері європейського Львова

Найкраще поєднання практики з теорією

Навчання у викладачів-практиків з України та з-за кордону, постійне менторство в успішних підприємців щодо проектів учасників, бізнес-тур до Києва

Прикладне проектне навчання

У процесі навчання студенти тестують власну бізнес-ідею, створюють робочий прототип продукту/послуги, здійснюють декілька циклів тестування прототипу та збирають відгуки від клієнтів. Наступним етапом є виведення продукту/послуги на сталий рівень і опис всього бізнес-процесу в дипломному проекті.

Диплом магістра

Учасники програми отримують диплом магістерського рівня Львівської бізнес-школи Українського католицького університету, який можна легалізувати за кордоном (здійснити апостиль)

Середовище LvBS

Учасники програми стають частиною динамічної бізнес-спільноти LvBS, що є довгостроковою інвестицією у власний розвиток

Можливість знайти інвестиції

Найкращий дипломний проект може претендувати на премію From 0 to 1 – StartUp Innovation

Контактна особа
Дарина Коваль
Менеджерка по співпраці з учасниками
 • +380 93 898 2818
 • dkoval@lvbs.com.ua