Підтримай Україну зараз! Дізнатись більше
Встигніть зареєструватися до 20 червня

MSc in Innovations and Entrepreneurship

MSc in Innovations and Entrepreneurship – єдина та унікальна програма магістерського рівня в Україні, для людей, які засновують свої підприємства та приймають стратегічні рішення. Ця програма дає системні знання та навички для управління та вдосконалення власного бізнесу в будь-якій сфері.

Старт навчання

Осінь 2024

Тривалість програми

22 місяці

Ця оновлена програма розрахована для підприємців, фокусом яких є пошук виграшних бізнес-моделей, структурування власних компаній, вдосконалення та побудова процесу створення інновацій в різних сферах.

Програма створена для:

 • власників малих та середніх бізнесів;
 • підприємців у пошуках унікальної бізнес-моделі;
 • лідерів стартап-команд;
 • людей, які несуть відповідальність не лише за себе, а й за свої команди.

Ми запрошуємо підприємців, які мають досвід створення та управління командами, комунікації з клієнтами та пошуку рішень в умовах постійних змін. У процесі навчання учасники працюють над вдосконаленням існуючого бізнесу, або створенням нового проєкту всередині своєї компанії, який зможе вивести її на новий якісний рівень.

По закінченню програми учасники зможуть:
 • розвивати власний бізнес;
 • проаналізувати й структурувати проблеми компанії, приймати ефективні управлінські рішення, застосовуючи інновації;
 • визначати цінності, бачення, місію, цілі та критерії, за якими бізнес планує подальші напрями розвитку;
 • ефективніше вести переговори з контрагентами, партнерами та командою;
 • розробляти і реалізовувати маркетингову стратегію, генерувати нові ідеї та проявляти креативність;
 • розробляти проєкти, управляти ними, виявляти ініціативу та підприємливість, ефективно використовувати ресурси;
 • діяти на основі етичних міркувань, мотивувати команду та рухатися до спільної мети;
 • створювати та організовувати ефективні комунікації в процесі управління, формувати лідерські якості та розвивати членів своєї команди.

Радо запрошуємо вас на навчання на магістерських програмах Бізнес-школи УКУ. Вступ 2024 відкрито!

Що вам потрібно зробити, якщо вас зацікавило навчання на магістерській програмі Бізнес-школи УКУ?

 • Зареєструватись (залишити заявку) на нашому сайті на сторінці програми, яка вас цікавить. 
 • Після залишеної заявки ми запропонуємо вам пройти ознайомчу зустріч з менеджером програми (офлайн чи онлайн), щоб краще зрозуміти ваші потреби і підібрати навчання, яке буде найбільш ефективне саме для вас.
 • Далі ви зможете отримувати першими всю необхідну інформацію про умови вступу у 2024 році.

Обирайте якісну бізнес-освіту в Україні!

Більше про умови вступу 2024

Структура програми
 • 10 модулів основної частини програми
 • 5 вибіркових курсів
 • виїзний модуль по Україні (в основній частині програми)
 • розробка та захист дипломного проєкту

Навчальні модулі програми:

 • Лідерство та командотворення
 • Дизайн-мислення
 • Аналіз ринку та аналітика для прийняття управлінських рішень
 • Маркетинг та зовнішні комунікації
 • Стратегування та бізнес-моделювання
 • Економіка та фінанси
 • Експерти командної роботи
 • Етика та право в бізнесі
 • Ефективна презентація проєкту.

Також 5 дисциплін вільного вибору.

*Частина курсів викладається англійською мовою.

Навчання побудоване на інтерактивних методах викладання і включає «живі» кейси, майстер-класи та виступи запрошених гостей, спілкування з провідними топ-менеджерами, ситуаційні вправи на прикладах українських компаній та інші інноваційні методи. Поряд із сучасними методами викладання та вагомим практичним компонентом, широко задіяний метод проєктного навчання, спрямованого на ефективне вирішення існуючих завдань конкретного підприємства, яке представляє учасник.

 1. Знання англійської мови на рівні, який відповідає вимогам МОН щодо вступу до магістратури за спеціальністю «Менеджмент».
 2. Диплом бакалавра або магістра із будь-якої спеціальності (іноземний диплом потребує визнання*).
 3. Досвід керівництва власною командою, бізнесом, підприємством від 2-ох років.
Переваги програми
Кейсовий метод навчання

Викладачі використовують в навчанні метод кейсів, зокрема, найвідоміших компаній світу та міжнародні навчальні матеріали найкращих бізнес-шкіл світу.

Найкраще поєднання практики з теорією

Програма завжди вдосконалюється та надає доступ до провідних викладачів, практиків у сфері бізнесу, підприємництва та інновацій.

Прикладне проєктне навчання

Навчання відбувається на живих реальних кейсах та викликах українських компаній, на яких є можливість відпрацьовувати теорію на практиці. Учасники можуть розвивати власний бізнес-проєкт, працювати над прототипами нових продуктів, тестувати їх на життєздатність.

Можливість навчання закордоном

Учасники програми мають можливість додаткової академічної міжнародної мобільності. Для навчання закордоном можна обрати як офлайн, так і онлайн-формат.

Середовище LvBS

Бізнес-зустрічі, знайомства та нетворкінг допоможуть учасникам розвивати власну справу та будувати спільноти.

Можливість знайти інвестиції

Учасники мають шанс отримати фінансування для власного стартап-проєкту від венчурного фонду Angel One, створеного Фундацією УКУ.

Директор програми
Олександр Акименко
Консультант з впровадження інновацій та дизайн-мислення у бізнесі
Дізнатися більше
Академічна менеджерка
Надія Міщур
Академічна менеджерка програми MSc in Innovations and Entrepreneurship
+380 98 658 3597
nmishchur@lvbs.com.ua
Відгуки

Навчання на програмі з інновацій та підприємництва – це розширення кордонів в усіх напрямках. Воно допомогло мені мислити комплексно, а Бізнес-школа УКУ стала для мене тим місцем сили, ніби матрицею, до якої ти підключаєшся і наповнюєшся енергією.

Результатом навчання на програмі став бізнес-проєкт The EngL.

 

Ольга Жарова
засновниця The EngL

У мене було відчуття, що я вже підкорила певну вершину, досягла великих висот і мені там було суперкомфортно. Тоді я зрозуміла: тепер я хочу нову вершину. Для мене навчання стало цим трампліном, який допоміг зробити перехід з однієї вершини на іншу. Це був ефект гіперлупу, неймовірно круто, бо зміни відбувалися на всіх рівнях.

LvBS – це місце сили, куди ти приїздиш, воно тебе заряджає, і з новим розмахом крил ти летиш далі.

Інга Кординовська (Дробінова)
Founder, CEO ID Partners Law Firm (Одеса)
Вадим Черніков

Я обрав Програму з інновацій та підприємництва на етапі, коли багато досвіду і знань отримав уже, керуючи власним бізнесом. Але все це я робив інтуїтивно, без фундаментальних знань та осмислених навичок.  

Навчання у Бізнес-школі УКУ дало можливість систематизувати наявні знання, зробити їх усвідомленими, а також отримати нові, завдяки чудовим викладачам та прекрасному менеджменту навчального процесу.  Крім цього, я став частиною унікального інноваційного ком’юніті, розширив свій світогляд та просто кайфував на кожному занятті.

Навчання у Бізнес-школі УКУ – мій кращий освітній досвід та найкраща інвестиція у себе. Я знаю, що навчався у найкращих та пишаюсь називати себе випускником LvBS.

 

Вадим Черніков
Співзасновник Nudge. Керівник NEED / animation studio

Бізнес-школа УКУ – це найкраща інвестиція в себе, свій розвиток та свій нетворк, яку ви можете зробити. Коли я вступала до бізнес-школи, я знала тільки те, що хотіла структурувати свої знання, краще розуміти як функціонує бізнес та знайти нові ідеї, рішення, які зможуть допомагати у подальшій роботі. За 2 роки навчання я отримала більше, ніж все перелічене вище.

Я не тільки примножила свої знання, а й знайшла менторів, багато однодумців, по-іншому поглянула на свій потенціал та на свої ідеї, повірила в їх реальність та знайшла мотивацію втілити їх в життя. І все це завдяки потужній атмосфері, яка витає в повітрі Бізнес-школи УКУ, де абсолютно всі готові тобі дати конструктивний фідбек, допомогти та просто надихнути на нові звершення. І за це я буду завжди вдячна LvBS!

Анастасія Глущенко
PR&Marketing менеджер Lamoda.ua

Маю різноманітний досвід навчання у багатьох університетах. З огляду на це, MSc in Innovation and Entrepreneurship – просто інша планета:

 • ти навчаєшся не серед тих, для кого головна цінність – це “91” за іспит, а серед проактивних лідерів, які постійно прагнуть нових знань;
 • ти не слухаєш довжелезних нудних лекцій, а отримуєш усе найважливіше і одразу намагаєшся застосувати це на практиці;
 • ти не готуєшся до занять, банально переписуючи тексти з книжки (і потім переповідаючи їх на парі), а будуєш бізнес-моделі, розв’язуєш кейси, читаєш багато англомовних текстів;
 • ти не відчуваєш себе гвинтиком у великій системі (де навіть працівниця буфету вважає себе принцесою Уельською, а тебе – ніким), а почуваєшся тим, заради кого уся ця система існує;
 • ти не з жахом чекаєш на початок чергового заняття, а з нетерпінням очікуєш нового модулю.

UCU Business School – ван лав!

Тарас Прокопишин
Засновник та CEO видання The Ukrainians

Навчання на програмі – це далеко не лише перелік зазначених модулів. Перш за все це розширення світогляду, усвідомлення місійності свого бізнесу та власного призначення як підприємця, лідера, проактивного громадянина. Навчання у LvBS вчить помилятися, працювати над собою, змінюватися і приймати виклики. Тут ви знаєте однодумців, партнерів та друзів. Тут ви навчитеся перетворювати ідеї в дію – крок за кроком як завдяки аналізу, запитанням, зворотньому зв’язку викладачів-практиків, так і завдяки щирій підтримці ваших одногрупників.

Соломія Бойкович
Співзасновниця мережі дитячих садків Пташеня. Дитячий простір.

Проект народився під час навчання у LvBS. Звичайно, що на стадії ідеї він виглядав дещо інакше, але навчання зробило наче обрамлення, вказавши на важливі речі і відкинувши все зайве… Тобі може щастити, але без знань можна все втратити за мить або бути непродуктивним і неефективним. Кожен, напевно, розуміє освіту на свій лад. Хтось може сам прочитати сотні книжок і нічого з того не винести, а хтось, навпаки, не прочитавши жодної, може прийти на лекцію, яка потім змінить його життя. Мені особисто підходить формат, коли я знаю, що мені читати, а викладач може про це розказати простими словами, бо зазвичай його знання – це реальний досвід. Все це і отримала в школі, а більше нічого й не треба.

Тетяна Костіна
Засновниця та головний редактор надихаючого журналу про подорожі Україною «La Boussole»
Академічна рада
Контактна особа
Надія Міщур
Академічна менеджерка програми MSc in Innovations and Entrepreneurship
+380 98 658 3597
nmishchur@lvbs.com.ua