Старт програми

осінь 2021

Мова викладання

Українська, англійська

Місто

Львів

Вартість програми

110 000 грн

MSc in Innovations and Entrepreneurship

Програма з інновацій та підприємництва – єдина та унікальна програма магістерського рівня в Україні, яка надає системні бізнес-знання для створення власного бізнесу в технологічній або інноваційній сферах.

Для кого
Магістерська програма MSc in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) – для амбітних людей, які готові до створення та запуску своїх бізнес-проектів в технологічних та інноваційних сферах, та прагнуть поглибити знання у сфері підприємництва, отримати розуміння бізнесу та інновацій. Умовою закінчення програми є створення нового бізнес-проекту «з нуля» або впровадження нових інноваційних підходів у діяльність компанії чи підприємства, які уже існують. Головний принцип програми – зосередженість на практичних аспектах, які дозволять учасникам дослідити ринок та вивести на нього власний бізнес-проект.
pageid = 244
Структура програми
 • 10 модулів основної частини програми
 • 3 вибіркові курси
 • Виїзний модуль по Україні (в основній частині програми)
 • Найкращі проекти отримають можливість поїхати в міжнародний навчальний тур
 • Підготовка дипломного проекту

Навчальна програма

Основні курси програми MSc in Innovations and Entrepreneurship:

          Інноваційна та стратегічна складова

 1. Теорія інновацій та підприємництва
 2. Експерти командної роботи
 3. Бізнес-дизайн та асиметрична конкуренція
 4. Дизайн-мислення
 5. Аналіз бізнес-умов та прийняття бізнес-рішень
 6. Персональний розвиток і лідерство

          Складова «бізнес як система»

 1. Аналіз даних і прогнозування
 2. Маркетинг та створення споживчої цінності
 3. Бізнес-комунікації
 4. Основи фінансів, що включає такі курси:
  – Основи фінансового обліку та звітності
  – Управління витратами
  – Вартість грошей в часі
  – Прийняття інвестиційних рішень
  – Бюджетування
 1. Правові аспекти ведення бізнесу
 2. Філософія та етика ведення бізнесу
 3. Управління проектами
 4. Управління ризиками

А також три курси на вибір з 10 запропонованих.

Навчання побудоване на інтерактивних методах викладання і включає «живі» кейси, майстер-класи та виступи запрошених гостей, спілкування з провідними топ-менеджерами, ситуаційні вправи на матеріалі українських компаній та інші інноваційні методи. Поряд із сучасними методами викладання та вагомим практичним компонентом, широко задіяний метод проектного навчання, спрямованого на ефективне вирішення існуючих завдань конкретного підприємства, яке представляє учасник.

Після проходження основної частини навчання, учасники проходять вибіркові курси та готують дипломні роботи на основі своїх проектів. В процесі підготовки дипломної роботи з учасниками працюють ментори та експерти Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS).

Вступ на програму

Крок 1

Заповнити форму

 • Пройти вступну співбесіду
 • Надіслати на olynnyk@lvbs.com.ua аплікаційну форму та пакет документів, який включає:
  – Два рекомендаційні листи від колег, викладачів, роботодавців, випускників LvBS, які підтвердять компетенції та лідерські навички, професійність вступника (завантажити укр., завантажити англ.)
  – Есе на тему «Я, як стартап». Формат: макс. 1000 слів, шрифт Аrial 14 pt чорний, 1.5 міжрядковий інтервал; параметри сторінки: ліве, верхнє, нижнє 2 см, праве 1.5 см, форматування по ширині рядка. Есе має продемонструвати спосіб мислення та ставлення абітурієнта до навчання та розвитку
  – скан-копії українського та закордонного паспортів
  – копії диплому про вищу освіту

 

Крок 2
У зазначений час прийти на вступне випробування, яке включатиме:

 1. Тестування з англійської мови
 2. Тестування з математики*
  учасник має продемонструвати знання алгебри на рівні «достатній» (оцінка за тест є додатковим критерієм для прийняття рішення про зарахування)
 3. Додатковий тест з менеджменту для тих, хто має іншу спеціальність, ніж Менеджмент, за попередньою освітою
 4. Вирішення бізнес-кейсу, який повинен показати, як кандидат працюватиме в умовах невизначеності, в тому числі, як продемонструє лідерські задатки та вміння вирішувати проблеми, здатність бути гнучкими і сприяти командній роботі. Презентація кейсу відбувається англійською мовою
 5. Співбесіда, щоб зрозуміти основну мотивацію кандидата до навчання, його/її очікування від програми, здатність працювати в команді з іншими учасниками програми
Вимоги до вступника
 • диплом бакалавра із будь-якої спеціальності
 • знання англійської мови на рівні, який відповідає вимогам МОН вступу в магістратуру за спеціальністю “Менеджмент” у 2019 р. (рівень B2)
 • знання математики на рівні «достатній», згідно з державною системою оцінювання вищої освіти (підтверджується проходженням внутрішнього тесту під час вступу та є додатковим критерієм для прийняття рішення про зарахування)
 • щонайменше дворічний досвід роботи на посаді менеджера або роботи в ГО чи волонтерства
Порядок здійснення оплати за навчання

Оплата участі у програмі здійснюється 5-ма платежами.

При участі у програмі за вартістю 110 тис. грн., розмір платежів та термін їхнього здійснення наступні:
1-ий платіж – 27,5 тис. (25% вартості) у вересні 2021 року,
2-ий платіж – 22 тис. (20% вартості) у грудні, 2021 року,
3-ій платіж – 22 тис. (20% вартості) у лютому, 2022,
4-ий платіж – 22 тис. (20% вартості) у квітні, 2022,
5-ий платіж – 16,5 тис. (15% вартості) у вересні, 2022

Часті запитання
 1. Чи можна отримати стипендію на навчання на програмі?
  Так, можна отримати стипендію, за умови успішного проходження програми pre-development та захисту ідеї проекту.
 2. Що означає модульна форма навчання?
  Навчання відбувається раз на місяць упродовж чотирьох днів (середа – субота) із 10:00 ранку до 18:00 вечора в останній чи передостанній тиждень місяця. Згідно з державними нормами щодо вищої освіти, модульна форма навчання є рівноцінною денній формі навчання. У міжмодульний період учасники виконують практичні завдання.
 3. Чи надається відстрочка від служби у Збройних силах України?
  Так, на весь час навчання на програмі, до моменту вручення диплому. У випадку відрахування учасника, право на відстрочку втрачається.
 4. Чи потрібно оплачувати відразу всю вартість навчання?
  Оплата відбувається трьома траншами на початку кожного семестру (вересень-лютий-вересень).
 5. Чи можу я вступати на програму, якщо в мене поки немає ідеї?
  Так, проте при відборі, перевага надаватиметься тим учасникам, які мають ідею проекту і отримані під час навчання знання зможуть застосовувати на практиці у своєму проекті.
 6. Чи можу я вступати на програму, якщо рівень моєї англійської не відповідає вимогам?
  Рівень знання англійської мови має бути не нижчим рівня В2.
 7. Чи дає можливість диплом випускника програми продовжити навчання за кордоном?
  Так, після здійснення процедури апостилювання документа.
 8. Чи можу я вступати на програму, якщо паралельно вже навчаюся на магістратурі?
  Ні, оскільки в Україні немає можливості навчатися на дводенних магістерських програмах одночасно. Учасник має можливість навчатися на програмі як слухач, що не впливає на якість викладання та вартість навчання, відповідно.
 9. Скільки ECTS кредитів я отримаю за умови успішного завершення навчання?
  90 ECTS кредитів, що відповідає півторарічній магістерській програмі.
Академічна рада
Відгуки

«Якщо план А не спрацював – є ще мінімум 32 букви в алфавіті, які можуть стати наступним планом…»

Мій головний висновок після навчання в бізнес-школі: не здаватися, якщо є мрія, шукати можливості і думати більш творчо. На початку навчання я мала одну ідею (план А), потім тричі її змінювала (плани Б-Г) і зрештою диплом захищала з абсолютно новою ідеєю (план Ґ), яка мене драйвить максимально і, впевнена, це точно не останні плани для нас з командою. Суть успіху якраз в тому, щоб бути гнучким і не зупинятися при першій ж невдачі. 

Коли я вступала до бізнес-школи, мала дуже розмите поняття про ведення бізнесу і проектів, і основною ціллю вступу якраз була потреба зрозуміти ці процеси краще, а ще навчитись азів фінансів і змінити своє мислення. Тому якщо ви, як і я, не розумієте якихось моментів чи навпаки знаєте надто багато і в голові через це хаос – LvBS саме те місце, де можна систематизувати свої знання. 

З порад, які хочеться дати тим, хто вже поступив чи ще тільки планує – слухайте в першу чергу себе і робіть проект, який вам до душі. Бо робити довго те, що не подобається (в перші місяці часто без прибутку) ви не зможете. 

Дуже рекомендую робити всі домашні завдання по своєму проекту, а не просто «для галочки». Адже протягом всього навчання ви зможете отримати фідбек від викладачів, одногрупників, покращити свою бізнес-модель, краще оцінити ризики, тому використайте цю можливість! Загалом не рекомендую вступати для галочки (диплому магістра, «бо модно», тощо), не витрачайте шанс людини, якій це навчання дійсно потрібне.

Ще одним важливим висновком впродовж навчання стало усвідомлення того, що для успішного проекту важлива команда, для якої найважливішими є спільні з вами цінності. Важливо не лише мати сильну команду спеціалістів, але й щоб це були близькі по духу люди, щоб ви бажали одного й того ж. 

Якщо вам здається, що цінності, місія і візія не важливі, це не так. Я думала теж , що це речі, які не мають ключової ролі для проектів. Тепер знаю, що помилялася. Бо коли ти не розумієш куди хочеш прийти в своєму проекті і яку цінність несеш людям, якими принципами в роботі ви з командою керуєтесь – імовірно в час труднощів ви прийдете не туди. Протягом всього навчання я усвідомлювала важливість цих речей. 

Окремим пунктом хочу виділити те, що в мене була чудова група: кожен талановитий по-своєму, ми завжди допомагали один одному, підтримували та надихались проектами кожного. Коли ти знаходишся майже 2 роки в такій атмосфері – дуже важко нічого не робити. Частина  одногрупників були значно молодші від мене, частина навпаки – старіші і вміло поєднували навчання та сім’ю і всі вони на стільки круті, що, вважаю, мені абсолютно пощастило вчитися разом з ними і в них! 

Тому коли ви чуєте, що LvBS – це спільнота, так і є. І це не лише про студентів, це також про викладачів. Тут немає різниці чи ти студент, чи професор, цілком прийнятно піти на перерві випити кави з викладачем чи куратором програми, зателефонувати їм і обговорювати свій проект, нормально питати поради, вести дискусії і висловлювати сміливо свої думки. За два роки навчання на програмі я стала значно сміливішою  в своїх рішеннях, з’явилось ще більше відповідальності і бажання працювати. Ваше мислення і коло спілкування після навчання в бізнес-школі точно не буде таким я раніше і це мегацінно.

Єдине про що тепер шкодую, так це те, що навчання промайнуло дуже швидко. Але в LvBS не  буває колишніх студентів. Це те місце й спільнота, в яку завжди можна повертатися, заходити в гості, просити підтримки й натхнення, шукати партнерів і працівників для проектів. Можу з впевненістю сказати, що інвестиції часу і коштів в навчання у Львівській бізнес-школі були одними з кращих інвестицій у моєму житті, абсолютно окупні вже в перші пів року!

Ольга Дорош
Засновниця Школи здорового харчування Nodiet
Вадим Черніков

Я обрав Програму з інновацій та підприємництва на етапі, коли багато досвіду і знань отримав уже, керуючи власним бізнесом. Але все це я робив інтуїтивно, без фундаментальних знань та осмислених навичок.  

Навчання у Львівській бізнес школі УКУ дало можливість систематизувати наявні знання, зробити їх усвідомленими, а також отримати нові, завдяки чудовим викладачам та прекрасному менеджменту навчального процесу.  Крім цього, я став частиною унікального інноваційного ком’юніті, розширив свій світогляд та просто кайфував на кожному занятті.

 Навчання у Львівській бізнес-школі УКУ – мій кращий освітній досвід та найкраща інвестиція у себе. Я знаю, що навчався у кращих та пишаюсь називати себе випускником LvBS.

 

Вадим Черніков
Співзасновник Nudge. Керівник NEED / animation studio

Львівська бізнес-школа УКУ – це найкраща інвестиція в себе, свій розвиток та свій нетворк, яку ви можете зробити. Коли я вступала до бізнес-школи, я знала тільки те, що хотіла структурувати свої знання, краще розуміти як функціонує бізнес та знайти нові ідеї, рішення, які зможуть допомагати у подальшій роботі. За 2 роки навчання я отримала більше, ніж все перелічене вище. Я не тільки примножила свої знання, а й знайшла менторів, багато однодумців, по-іншому поглянула на свій потенціал та на свої ідеї, повірила в їх реальність та знайшла мотивацію втілити їх в життя. І все це завдяки потужній атмосфері, яка витає в повітрі бізнес-школи, де абсолютно всі готові тобі дати конструктивний фідбек, допомогти та просто надихнути на нові звершення. І за це я буду завжди вдячна LvBS!

Анастасія Глущенко
PR&Marketing менеджер Lamoda.ua

Наразі у мене не дуже багато досвідів навчання у різних університетах, щоб дуже глибоко й ґрунтовно усе порівнювати. Але з огляду на той, який у мене є, MSc in Innovation and Entrepreneurship – просто інша планета:

 • ти навчаєшся не у середовищі людей, для яких головна цінність – це “91” за іспит, а у середовищі проактивних лідерів, які постійно вимагають від викладача нових знань та навичок (і які розуміють їхню цінність, бо готові за це платити);
 • ти не слухаєш довжелезних нудних лекцій, а отримуєш усю найважливішу інформацію і одразу намагаєшся застосувати знання на практиці;
 • ти не готуєшся до занять, банально переписуючи тексти з книжки (і потім переповідаючи їх на парі), а будуєш бізнес-моделі, досліджуєш точки диференціації, розв’язуєш кейси, читаєш багато англомовних текстів;
 • ти не думаєш про оцінки, а про те, як максимально ефективно побудувати свою справу або бізнес;
 • ти не відчуваєш себе гвинтиком у великій системі (де навіть працівниця буфету вважає себе принцесою Уельською, а тебе ніким), а почуваєшся тим, заради кого уся ця система існує;
 • ти не з жахом чекаєш на початок чергового заняття, а з нетерпінням очікуєш нового модулю.

Словом, мені пощастило виграти стипендію на навчання на цій програмі і я дуже радий! Lviv Business School – ван лав!

Тарас Прокопишин
Засновник та CEO видання The Ukrainians

Навчання на програмі – це далеко не лише перелік зазначених модулів. Перш за все це розширення світогляду, усвідомлення місійності свого бізнесу та власного призначення як підприємця, лідера, проактивного громадянина. Навчання у LvBS вчить помилятися, працювати над собою, змінюватися і приймати виклики. Тут ви знаєте однодумців, партнерів та друзів. Тут ви навчитеся перетворювати ідеї в дію – крок за кроком як завдяки аналізу, запитанням, зворотньому зв’язку викладачів-практиків, так і завдяки щирій підтримці ваших одногрупників.

Соломія Бойкович
Співзасновниця мережі дитячих садків Пташеня. Дитячий простір.

Проект народився під час навчання у LvBS. Звичайно, що на стадії ідеї він виглядав дещо інакше, але навчання зробило наче обрамлення, вказавши на важливі речі і відкинувши все зайве… Тобі може щастити, але без знань можна все втратити за мить або бути непродуктивним і неефективним. Кожен, напевно, розуміє освіту на свій лад. Хтось може сам прочитати сотні книжок і нічого з того не винести, а хтось, навпаки, не прочитавши жодної, може прийти на лекцію, яка потім змінить його життя. Мені особисто підходить формат, коли я знаю, що мені читати, а викладач може про це розказати простими словами, бо зазвичай його знання – це реальний досвід. Все це і отримала в школі, а більше нічого й не треба.

Тетяна Костіна
Засновниця та головний редактор надихаючого журналу про подорожі Україною «La Boussole»
Відео

Усе про програму MSc in Innovations and Entrepreneurship. Відгуки випускників, відповіді від викладачів і не тільки

Переваги програми
Індивідуальний підхід

Програма передбачає інтерактивний формат та зручний графік навчання для студентів. Це 4 дні щомісяця упродовж 1,5 року в сучасному навчальному кампусі УКУ в унікальній атмосфері європейського Львова

Найкраще поєднання практики з теорією

Навчання у викладачів-практиків з України та з-за кордону, постійне менторство в успішних підприємців щодо проектів учасників, бізнес-тур до Києва

Прикладне проектне навчання

У процесі навчання студенти тестують власну бізнес-ідею, створюють робочий прототип продукту/послуги, здійснюють декілька циклів тестування прототипу та збирають відгуки від клієнтів. Наступним етапом є виведення продукту/послуги на сталий рівень і опис всього бізнес-процесу в дипломному проекті.

Диплом магістра

Учасники програми отримують диплом магістерського рівня Львівської бізнес-школи Українського католицького університету, який можна легалізувати за кордоном (здійснити апостиль)

Середовище LvBS

Учасники програми стають частиною динамічної бізнес-спільноти LvBS, що є довгостроковою інвестицією у власний розвиток

Можливість знайти інвестиції

Найкращий дипломний проект може претендувати на премію From 0 to 1 – StartUp Innovation

Контактна особа
Євгенія Краленкова
Керівниця напрямку розвитку та навчання
 • 067 675 66 08
 • ekralenkova@lvbs.com.ua