Бізнес-школа УКУ – освітній партнер Українського маркетинг-форуму

19 Бер 2024

Бізнес-школа УКУ запрошує вас на 17 Український маркетинг-форум який відбудеться 17-18 квітня 2024 року у Києві та онлайн, і буде присвячений темі «Новий український реалізм: тримати удар».

лвбс львівська бізнес-школа бізнес-школа уку уку український католицький університет lvbs lviv business school ucu business school ucu ukrainian catholic university львівська бізнес-школа бізнесу "business school" "best business schools" Український маркетинг-форум маркетинг

Український бізнес вчергове доводить свою ЖИВУЧІсть, і головне завдання цього року — пошук джерел відновлення енергії, розвиток на нових ринках збуту та підготовка до тривалого марафону війни.

Серед тем, які прозвучать на події:

  • Глобальні маркетингові стратегії. Український бізнес шукає нові ринки збуту.
  • Від реагування на кризи – до створення системи управління репутацією.
  • Ефективні діджитал-стратегії для виходу за кордон.
  • СММ у новій реальності.
  • Як креативні формати для зборів стають способом побудови соціального маркетингу.
  • Дослідження українських споживачів: про що і як комунікувати з втомленими українцями, кому довіряють, на яких героїв чекають.

Серед спікерів: Ігор Блистів, директор магістерської програми MSc in Marketing Management Бізнес-школи УКУ, маркетинг-директор та директор з інновацій компанії «Кормотех», Олена Вовк, співвласниця компанії Enzym Group, Ростислав Вовк, СЕО та співвласник Kormotech.

Встигніть зареєструватися на кращих умовах зі знижкою 10% за промокодом UMF_LVBS, що діє до 31 березня.

Коли: 17-18 квітня
Де: м. Київ або онлайн

Зареєструватись