Бізнес-сніданок LvBS з Олександрою Альхімович: «Формування майбутнього в освіті та роботі»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 24 травня на бізнес-сніданок на тему «Формування майбутнього в освіті та роботі» з Олександрою Альхімович.

Технології та глобалізація значно трансформують сучасний світ, що впливає на всі ланки розвитку людства. Тим не менше, системи освіти залишаються статичними впродовж десятиріч, що не відповідає потребам ринку праці. Тому ми повинні переосмислити підходи розвитку талантів. Це буде потребувати руйнування стереотипів, гнучкого підходу до регулювання, нові форми взаємодії держава-бізнес, нових норм та цінностей.

На зустрічі-дискусії ми пропрацюємо можливі сценарії розвитку майбутнього з практичними рекомендаціями в напрямках:

  •      Які компетенції розвивати працівникам
  •      Взаємодія талантів та ринку праці
  •      Формування екосистеми лідерів з бізнесу, політики, громадських об`єднань, секторами освіти та професійної підготовки на глобальному та регіональному рівнях

Зараз відкривається вікно можливостей для людини, бізнесу, держави, тому важливо зрозуміти та проактивно керувати переходом в нове майбутнє. Запрошуємо представників державних органів управління освітою, навчальних закладів, керівників бізнесу, HR-менеджерів, аналітиків, лідерів думок.

Коли:  24 травня з 9:30 до 11:00
Де: м. Львів, вул. Козельницка, 2а (кафетерій)
Запрошуємо на зустріч:

  • випускників та учасників середньострокових та короткострокових навчальних програм;
  • керівників бізнесу;
  • HR-менеджерів;
  • керівників середньої ланки;
  • аналітиків.

РЕЄСТРАЦІЮ завершено.

Олександра Альхимович: викладач Львівської бізнес-школи УКУ та Центру лідерства УКУ. Близько 5 років займала ключові позиції у компанії Luxoft Ukraine. На посаді керуючого директора відповідала за розвиток бізнесу в Україні, операційне управління компанією, побудову системи ефективної взаємодії підрозділів. Раніше Олександра працювала також на керівних посадах в компаніях Exigen Services і Rainford Milk factory.

Контактні особи: Христина Дольна, kdolna@lvbs.com.ua, Ігор Кривий, ikryvyy@lvbs.com.ua (098) 350 35 56.

У LvBS триває реєстрація на єдину магістерську програму міжнародного рівня в Україні MA in Human Resources and Organization Development. Дізнатися більше.