Практикум  «Корпоративне управління сімейними компаніями»

Для чого сімейним компаніям створювати Ради Директорів, Дорадчі / Наглядові ради та який вплив вони мають на розвиток бізнесу? Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) запрошує 22 березня 2019 року, у п’ятницю, на практикум Центру сімейного бізнесу на тему «Корпоративне управління сімейними компаніями» з професором Колумбійського університету Грегом Мюсом.

Під час зустрічі ви матимете нагоду послухати лекцію професора Columbia School of Professional Studies – Gregory Muth, а також подискутувати про першочергові виклики для сімейних компаній, кращі міжнародні практики та можливість їх впровадження в українських реаліях з представником Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) Dr. Niclas Rüffer, з професором Центру сімейного бізнесу LvBS Михайлом Винницьким, а також зі співвласником і директором успішної сімейної компанії «Барком» («Родинна ковбаска») – Олегом Бараном.

Gregory Muth розповість про особливості створення та функціонування Рад Директорів, Дорадчих / Наглядових Рад у сімейних компаніях, їх унікальний вплив на розвиток бізнесу та процес стратегічного та операційного  планування бізнесу, а також про важливість налагодження чітких процесів для компаній у взаємодії з Радами для їх найефективнішого використання як інструменту корпоративного управління.

Під час події ви також зможете дізнатися більше про програму Key Executive MBA –  для власників та керівників бізнесу, які приймають стратегічні рішення щодо майбутнього компанії.

Для кого: для власників, спадкоємців сімейних компаній, або тих, хто лише думає над започаткуванням сімейної справи.
Час: п’ятниця, 22 березня, 18:00-20:00
Місце проведення: Promprylad.Renovation, конференц-зал, Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова 23
Участь у події безкоштовна, за умови попередньої реєстрації:

[register-button token=’7f806011-2e75-4be3-a77c-def6f171d959′ title=’Зареєструватись’]

Контактна особа: Соломія Саврук ssavruk@lvbs.com.ua, +380 50 289 1210

*Довідка: Приватний інвестор та професор Columbia University (США), раніше займав посаду CEO у  WSL PURE, філантропній організації Світової ліги серфінгу. Грегорі побудував успішну кар’єру фінансиста, включно із створенням та керівництвом компанією StrategicMed, яка є національною організацією боротьби із хронічними захворюваннями; Президент та СЕО організації International Medical Care, яка займається запровадження моделей надання первинниної медичної допомогти у країнах, що розвиваються.

Центр сімейного бізнесу LvBS свторений для того, аби актуалізувати питання ефективного управління сімейним бізнесом і побудови наступництва у сімейних компаніях в Україні. Центр сімейного бізнесу LvSB є одним з наукових центрів Львівської бізнес-школи УКУ, що стежить за світовими тенденціями та пропонує актуальні рішення для українського бізнесу з його реаліями.