Емпатія в переговорах: міжнародний рівень [онлайн-воркшоп]

Як зрозуміти запит свого клієнта та досягнути успіху в переговорах? Розглянемо це питання в межах воркшопу з Дмитром Швецем, – директором компанії Start Global та запрошеним експертом Бізнес-школи УКУ.

Воркшоп буде корисним для:

  • Власників малого та середнього бізнесу, що планують вихід на міжнародні ринки, або вже з ними працюють та хочуть вдосконалити власні переговорні навички.
  • Керівників відділів міжнародних продажів.
  • Продавців та спеціалістів з розвитку бізнесу, які відповідають за переговори на міжнародних ринках.
  • Всім, хто проводить, або планує проводити переговори на міжнародних ринках.

Під час воркшопу ви розглянете карту емпатії клієнта та попрацюєте в групах над практичним кейсом з використанням онлайн-інструментів. По завершенню у вас буде домашнє завдання до виконання та зворотний зв’язок від викладача щодо цього. 

Дмитро Швець має багаторічний досвід в міжнародних В2В продажах та маркетингу. Зараз Дмитро є директором компанії Start Global, що консультує компанії з усього світу по виходу на міжнародні ринки з 2008 року. А також Export Lead в Do Business With Ukrainians, волонтерській платформі з просування українського бізнесу за кордоном. Дмитро має понад 20 років участі в міжнародних переговорах та понад 17 консультацій по виходу на міжнародні ринки. Дмитро також є викладачем Бізнес-школи УКУ, зокрема на новій програмі управлінського розвитку «Міжнародні продажі: переговори за інтересами».

В результаті цього воркшопу, ви опануєте інструмент із глибокого розуміння своїх клієнтів для підготовки до ефективних переговорів та зможете використовувати його в реальному житті для підвищення ефективності продажів в В2В напрямку, як за кордоном, так і в Україні. 

Коли:  Вівторок, 23.08.22 о 18:00

Тривалість 2 години.

Вартість: 350 грн.

*100 % зібраних коштів будуть перераховані на стипендіальний фонд УКУ ім. Олега Воробйова, учасника Бізнес-школи УКУ, який загинув 30 травня на війні з російським окупантом.  

[register-button token=’62f634a5-55772ba4-4ae0-5a306064f984′ class=’btn btn-medium btn-orange’ title=’Зареєструватись’]

Олег Воробйов – учасник програми Master of Science in Technology Management Бізнес-школи УКУ, батько студентки філологічної програми УКУ Софії Воробйової, COO у The Spares Expert LtD та засновник курсу психологічної допомоги для бійців антитерористичної операції «Щасливі разом». У Олега залишилися дружина Ольга, син Давид та донька Софія. Наша спільна ціль зібрати 75 тисяч доларів у сталий фонд (ендаумент), який  дозволить генерувати стипендію імені Олега Воробйова та відповідно покривати витрати на навчання студента/студентки в університеті щороку.