Global Economic Outlook and Fintech perspectives – перша панельна дискусія в межах нового проекту LvBS Investment Lab

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та учасники магістерської програми MSc in Innovations and Entrepreneurship LvBS запрошують 14 вересня на відкриту панельну дискусію на тему «Global Economic Outlook and Fintech perspectives» в межах презентації нового проекту LvBS Investment Lab.

Під час панельної дискусії від LvBS Investment Lab відбудеться аналіз економічної ситуації в світі та на ринках капіталів – тенденції, виклики, перспективи. Друга частина дискусії буде стосуватися галузі Fintech та реакції глобальних фінансових інституцій на ці виклики. Учасники дискусії зможуть поставити свої запитання спікерам в рамках блоку Q&A, а також поспілкуватися під час нетворкінг-сесії.

Спікери – професіонали зі сфери інвестицій з багаторічним досвідом роботи в провідних фінансових інституціях США та Канади та експертизою в аналізі глобальних економічних трендів, облігацій та кредитних/інвестиційних ризиків:   

– Олеся Жовтанецька, CFA, CA, CPA – навчалась в університеті Південної Кароліни (США), після навчання працювала в компанії Deloitte в Атланті (США). З 2004 року працює в компанії Sun Life Financial в Торонто (Канада),  де сьогодні займає посаду Senior Director, Public Fixed Income. До сфери професійний зацікавлень входять: кредит, ринок боргових цінних паперів та фінтех. Також Олеся є членом наглядової ради в Fixed Income Committee, Toronto CFA Society.

Ali Mozaffari, MBA – навчався в McGill University (Канада) та Rotman School of Management університету Торонто (Канада). З 2007 по 2010 рік працював аналітиком у компанії Moody’s Investors Service. Після – Director, Financial Institutions Credit Risk та Director, Funding, Group Treasury в Scotiabank . З 2017 року займає посаду Director, Investment Risk в Sun Life Financial Торонто (Канада). До сфери професійних зацікавлень входять: кредит, ринки капіталів та інвестиції.

Модератор зустрічі – Андрій Жовтанецький, викладач курсів фінансів та економіки на магістерських програмах LvBS.


Участь у зустрічі безкоштовна за умови попередньої реєстрації

Коли: 14 вересня, 10:00-11:30
Де: авд. 127 (1 поверх), Центр Шептицького, вул. Стрийська,29.

Робоча мова дискусії англійська.

Довідка: магістерська програма MSc in Innovations and Entrepreneurship Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) – для амбітних людей, які готові до створення та запуску своїх бізнес-проектів в технологічних та інноваційних сферах, та прагнуть поглибити знання у сфері підприємництва, отримати розуміння бізнесу та інновацій. Умовою закінчення програми є створення нового бізнес-проекту «з нуля» або впровадження нових інноваційних підходів у діяльність компанії чи підприємства, які уже існують. Головний принцип програми – зосередженість на практичних аспектах, які дозволять учасникам дослідити ринок та вивести на нього власний бізнес-проект.