HR Friday: 10 корпоративних соціальних проектів, які змінили компанії

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма МА in Human Resources & Organization Development запрошують 20 грудня на HR Friday у Львові на тему: 10 корпоративних соціальних проектів, які змінили компанії та Україну. Спікер зустрічі  керівниця CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ», експертка з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) та сталого розвитку – Марина Саприкіна.

Корпоративну соціальну відповідальність (КСВ) все більше вимагають споживачі, клієнти і працівники. Глобальні інвестори оцінюють репутацію компанії та їх керівників й керівниць, в тому числі і відповідно до КСВ їх бізнесу. Незначна активність Amazon в проектах КСВ призвела до виключення Джефа Безоса зі списку найбільш ефективних топів 2019 року. 

90% молоді шукають серед своїх майбутніх роботодавців компанії з сенсом. Це компанії, яким небайдужі соціальні та екологічні проблеми і, які постійно шукають як знизити свій негативний вплив та зробити внесок у розвиток країни. Чи має ваша компанія сенс?

Під час зустрічі ви зможете дізнатися про приклади 10 компаній в Україні, КСВ-проекти яких змінили людей і самі підприємства. Це подія для натхнення, аналітичної роботи потім, що надає можливість порівняти свою компанію та покращити репутацію. Також є і невеличкий бонус – ви зможете почути результати першого в Україні опитування КСВ-менеджерів, яке проводив Центр «Розвиток КСВ» спільно з delo.ua і дізнатись, чим вони займаються, їх бюджети, «точки болю» та плани на 2020.

Зустріч буде корисна для фахівців з персоналу та корпоративної соціальної відповідальності, лінійних менеджерів та керівників. 

Коли: 20 грудня 2019 року, 18:30

Вартість участі в події: 300 грн

Локація: 305 ауд., Козельницька, 2а

Контактна особа: Кухтяк Катерина, kkukhtiak@lvbs.com.ua

 

[register-button token=’5ddd773d-fc9341a2-1be2-5660b1af75e5′ title=’Зареєструватись’]

Для учасників та випускників програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Марина Саприкіна. Керівниця CSR Ukraine, експертної організації Центр «Розвиток КСВ», експертка з корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) та сталого розвитку. Засновниця платформи з освіти зі сталого розвитку  Impactorium.org, авторка першого в Україні онлайн-курсу з КСВ, урядової платформи для багатонаціональних компаній при Мінекономрозвитку ncp.gov.ua. Має ступінь Executive MBA Університету Шеффілд (Великобританія) і є сертифікованим тренером.

Більш ніж 11 років Марина консультує бізнес-компанії з питань розробки стратегій з КСВ, залучення і роботи з місцевими громадами, підготовки нефінансових звітів; а також є ініціатором проектів КСВ, які визнані одними з найкращих у Східній Європі та ініційовані у партнерстві з компаніями. Серед таких проектів – Пакт для молоді (120 учасників та створення 40000 робочих місць для молоді), залучення дівчат до STEM за допомогою менторства (4000 учасниць і створення 30 філіалів) та проекту «Здорові школи» ( 500 шкіл і 100 000 учасників).