HR Friday: HR як частина ДНК компанії [Львів]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма професійного рівня MA in Human Resources and Organization Development запрошують 7 грудня на HR Fridaу дискусію «HR як частина ДНК компанії». Учасники зустрічі: Наталія Гайдіна, Global Talent Acquisition Business Partner у SoftServe, Ірина Нагорна, COO в компанії Innocode. Модератор дискусії Наталка Шпот, академічний лідер програми «HRM у бізнесі».

«Здається, ми знову знаходимось в точці переосмислення ролі HR у бізнесі. Ще зовсім недавно йшла мова про важливість побудови ефективного HR в організації, залученість менеджерів з персоналу до прийняття управлінських рішень, ми звикали до словосполучення «HR бізнес-партнер», продовжуючи швидко «крутити педалі» операційної роботи, вибудовували його функції. Сталося: у більшості компаній HR працює і різними способами намагається бути корисним, продовжуючи вчитись і задавати всім оточуючим запитання «а чи ТЕ я роблю?».
Складність у тому, що правильної відповіді не існує, HR як частина управлінської функції органічно відповідає потребам бізнесу, бажано – на випередження.
Ми вирішили це проілюструвати двома прикладами живих, успішних і дуже різних моделей HR, про які розкажуть їхні носії, представники двох різних компаній з однієї галузі. Різні потреби, різні способи організації, в чомусь полярні, в чомусь дуже близькі. На основі цих готових моделей простіше виплекати свою», – розповідає про те, чого чекати від цієї зустрічі, Наталка Шпот.

Коли: п’ятниця, 7 грудня, 18:30
Де: Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29А, Великий Зал (цоколь)
Вартість участі у події: 250 грн

[register-button token=’5b0139c1-6aab-449b-80fe-f09142a63962′ title=’Зареєструватись’]
[register-link token=’61b4eb90-e809-4d03-a9eb-96b76d5d8b6f’ title=’  Купити подарунковий сертифікат’ icon=’fa fa-snowflake-o’]

Кількість місць обмежена. Для учасниць та випускниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.
Контактна особа: Христина Дольна, kdolna@lvbs.com.ua, (098) 350 35 56.


Наталя Гайдіна: Global Talent Acquisition Business Partner у SoftServe, випускниця магістерської програми MA in HR and OD Львівської бізнес-школи УКу. Понад 5 років працювала в компанії Eleks, займаючи позиції Education Manager, Resource Manager та Recruiter.  Окрім цього була на позиції проектного менеджера в компанії Expolviv.

Ірина Нагорна: Ірина понад 10 років працює у сфері управління персоналом, зокрема,  в таких компаніях, як 5pro Software, DataArt, Prosteer Group.

Наталка Шпот: викладачка управлінських та магістерських програм LvBS. Сертифікований коуч та гештальт-консультант. Вивчає соціо-економічний підхід до менеджменту в інституті ISEOR (Франція). Має 18 років професійного досвіду в бізнесі, зокрема в HR. Працювала HR директором компанії ELEKS, створила повноцінний відділ управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників. Автор тренінгових програми у таких компаніях як SoftServe, Intellias, Prosteer Group та консультаційних проектів з організаційного розвитку.

Наталка Шпот також є академічним лідером програми «HRM у бізнесі», яка стартуватиме у Києві в лютому-2019. Дізнатися більше про цю програму ви також зможете безпосередньо на зустрічі.