HR Friday: Інтеграція корпоративних цінностей в HR-процеси [Львів]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма МА in Human Resources & Organization Development запрошують 11 жовтня на HR Friday у Львові на тему: Інтеграція корпоративних цінностей в HR-процеси [Львів] з Наталею Кіяновською, випускницею магістерської програми MA in Human Resources & Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), Head of HR компанії V.I.Tech.

Практично кожна організація сьогодні має свої корпоративні цінності. Лідерство, відповідальність, цілісність, повага — звучить як доволі хороший перелік, чи не так? Проте часто корпоративні цінності залишаються лише на папері чи на стінах офісів компанії, не відіграючи ніякої ролі як для працівників, так і для компанії загалом. Під час події поговоримо про те, що таке цінності в бізнесі, та яка роль HR-функції у роботі з ними. А також розповімо про те, для чого  та за допомогою яких методів інтегрувати корпоративні цінності в HR-процеси компанії на прикладі реального кейсу.

Зустріч буде корисна для фахівців з персоналу, лінійних менеджерів та керівників. 

Коли: 11 жовтня 2019 року, 18:30
Вартість участі в події: 300 грн
Місце: 127 ауд., Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29a
Контактна особа: Кухтяк Катерина, kkukhtiak@lvbs.com.ua, +38067 672 58 00

[register-button token=’5d8c83ba-d10751c2-778c-c3e847c6cfc4′ title=’Зареєструватись’]

Для учасниць та випускниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Наталія Кіяновська. Випускниця магістерської програми MA in Human Resources & Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), консультант, тренер, Head of HR у V.I.Tech, 13 років в HR галузі, 9 з них в ІТ.