HR Friday: Ключові фактори професійного вигорання [Івано-Франківськ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма МА in Human Resources&Organization Development запрошують 24 лютого на HR Friday в Івано-Франківську на тему: «Ключові фактори професійного вигорання» з Наталею Кадею, викладачкою LvBS, консультанткою із організаційного розвитку, лідерства та управління персоналом.

У травні 2019 року Світова організації охорони здоров’я внесла «вигорання» до Міжнародного класифікатора хвороб. 

«Вигорання – це синдром, до якого, призводить хронічний стрес на роботі і невміння людей з ним справлятися». Є три найвідоміші аспекти вигорання:

  • Відчуття браку енергії та виснаження
  • Зростаюче ментальне дистанціювання від роботи, відчуття негативності, або цинізму по відношенню до роботи
  • Зменшення професійної ефективності.

Ми живемо і взаємодіємо в часи постійних змін і невизначеності, які впливають на наше ментальне здоров’я, мотивацію та ефективність – в професійному й особистому аспектах.

Протягом зустрічі ми поговоримо про останні напрацювання нейробіологів у сфері ментального здоров’я. Ви дізнаєтесь про ключові фактори, які впливають на емоційний і фізичний стани і про те, чому «мистецтво бути собою» – головна передумова емоційного і ментального здоров’я.

Коли: 24 лютого, 2020 року, 18:00
Вартість участі в події: 250 грн
Локація: Промприлад. Реновація, вулиця Академіка Сахарова, 23
Контактна особа: Катерина Кухтяк, kkukhtiak@lvbs.com.ua, +380501524 735 

[register-button token=’5e4562d2-c68a8e59-d04a-d1aff1fc1fc9′ title=’Зареєструватись’]

Для учасниць та випускниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Наталія Кадя має більше 17 років досвіду в бізнесі. Очолює провідну юридичну компанію Danevych.Law. Будучи HR-директором інвестиційної компанії, успішно реалізувала стратегію зі злиття двох регіональних підрозділів з єдиним центром управління у Києві. 2004-2008 рр. – HR-директор представництва бельгійської компанії Materialise в Україні. За 4 роки роботи представництва, під керівництвом Наталі команда київського офісу збільшилась у 10 разів до 270 співробітників і була визнана найкращим роботодавцем серед IT-компаній Києва. Наталія – сертифікований коуч (Erickson University International (ICF), тренер та автор навчальних програм із організаційного розвитку. Автор статей та практичних матеріалів для видань Новое Время, EBA, WOMO, Liga, а також низки профільних HR-видань. З 2010 р. – консультант із організаційного розвитку, лідерства і управління персоналом.