HR Friday на тему «Аналітика в прикладах та лайфхаках»

Львівська бізнес-школа УКУ запрошує 8 грудня на HR Friday у Львові на тему «HR-аналітика в прикладах та лайфхаках. Де застосовувати та з чого починати» з Оленою Лисак. Вона має 14-річний досвід роботи в сфері HR.


Дізнаємося про:

  • Локальні та міжнародні приклади для натхнення
  • Реалії потреб HR-аналітики
  • Алгоритм роботи з HR- данними AS IS -> Will BE
  • Дослідження «Рівні сталості HR-аналітики в компаніях в Україні»
  • 10 «ні» в застосуванні HR-аналітики.

Коли: 8 грудня о 18:00
Де: Центр митрополита Андрея Шептицького, конференц-зал «Парковий», вул. Козельницька,2а.
Вартість події 200 грн при попередній реєстації, 250 грн у день події.

Зареєструватись

Кількість місць обмежена. Для учасниць та випускниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Контактна особа: Христина Дольна, kdolna@lvbs.com.ua, (098) 350 35 56.

Олена Лисак має 14-річний досвід роботи в сфері HR, володіє експертизою у підборі, оцінці, навчанні та розвитку співробітників. Ключовий зоною інтересів з 2007 року є робота з ефективністю HR-функції через аналіз HR-метрик та регулярний бенчмаркінг. З командою реалізує комплексні проекти на основі результатів автоматизованого збору зворотного зв’язку від співробітників, що дозволяє оцінити різні аспекти організації (корпоративна культура, навички та компетенції співробітників, рівень залученості і задоволеності, ставлення до змін і т.д) та підвищити ефективність організації в цілому.

Реалізовувала проекти, пов’язані з оцінкою потреб компанії в навчанні, дослідженні та аналізі внутрішнього і зовнішнього середовища компанії, побудові систем навчання, програм роботи з кадровим резервом, проведення тендеру постачальників навчання, оцінки та рейтингів тренінгових продуктів і програм, досліджень ринку послуг, оцінкою ефективності навчання . Консультує компанії з питань ефективного побудови і розвитку систем навчанні та розвитку персоналу.
Олена проводить тренінги по оцінці ефективності систем і програм навчання, роботи з HR-даними та використання аналітики в HR-функції. Володіє інструментами організаційної діагностики (Сертифікований Практик IIOSS ™), фасилітації. У 2001 році отримала кваліфікацію «магістр» за спеціалізацією математика в НДУ ім. Т. Шевченка.


Додати календар LvBS до мого google-календаря