HR Friday: Організаційний розвиток і роль HR у часи великих змін

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма МА in Human Resources & Organization Development запрошують 14 грудня на HR Friday на тему: «Організаційний розвиток і роль HR у часи великих змін». Спікерка зустрічі – Олена Скляренко, HR professional, бізнес-консультант з понад 15-річним досвідом роботи в міжнародних компаніях.

Цей рік вніс глобальні зміни, що прискорили розвиток багатьох компаній або суттєво змінили їх життєвий цикл. Як змінилися бізнес-процеси, на якому місці опинився розвиток працівників, які методології найкраще себе показали? Поговоримо про це  та багато іншого, а також, чи є на сьогодні універсальна методологія, яка б однаково творила дива в усіх компаніях?  

Про що дізнаємося:

  1. Organizational development та роль HR: які очікування бізнесу від функції HR у процесах розвитку організації
  2. Інструменти розвитку організації
  3. Ключові компетенції HR менеджера в нових реаліях та як їх розвинути

Коли: 18:30, 14 грудня 2020 року
Тривалість: 1-1,5 години
Вартість офлайн-участі* в події: 300 грн
Вартість дистанційної участі в події: 150 грн
Локація проведення: 127 ауд., 1 поверх Центру Митрополита Андрея Шептицького (вулиця Стрийська, 29А, Львів)
Контактна особа: Вікторія Корінь, vkorin@lvbs.com.ua

Для участі в зустрічі потрібно зареєструватися та здійснити оплату. * Кількість місць обмежена до 20 осіб у залі, отож поспішайте зареєструватися першими. Усі учасники події зможуть отримати також відео-запис опісля.

[register-button token=’5fc7acc4-5a9bbb0e-7c9a-a8b5cb61068d’ title=’Зареєструватись’]

Усі, хто не встигнуть придбати перші 20 квитків (адже діють карантинні обмеження на офлайн-зустрічі), зможуть доєднатися до події онлайн. Для приєднання до закритої трансляції просимо зареєструватися тут. Посилання на зустріч ми надішлемо вам листом в день події. Вартість участі онлайн – 150 грн*

[register-button token=’5fc7b148-989cae34-ccc6-45ccb8acf018′ title=’Зареєструватись для участі онлайн’]

*Для учасників та випускників програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі»  надається 5 перших безкоштовних місць для офлайн-участі (перші 5 місць уже набрані), а онлайн-участь безкоштовна. 

Олена Скляренко – випускниця першої магістерської програми MA in HR and OD Львівської бізнес-школи УКУ, HR professional, бізнес-тренер, коуч, практик з організаційного розвитку та трансформацій. Mає понад 13-річний досвід роботи в міжнародних компаніях (Astelit, PeopleNET, TurkCel Global Bilgi, Imperial Tobacco Ukraine, Metro Cash&Carry Ukraine), 8 з яких – в HR.  Останні 3 роки присвятила роботі з проектами впровадження змін (структурна, технологічна та процесна трансформація в Imperial Tobacco Ukraine) та з розвитку корпоративної культури та рівня залученості (в Metro Cash&Carry Ukraine (2800 співробітників)).

Останні 2 роки – засновниця консалтингової агенції enrich (www.enrich.com.ua) , керівник напрямку Digital HR в компанії Consulting for Retail (www.c4r.eu)