HR Friday: Психічне здоров’я в організації. На що слід зважати? [Львів]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма МА in Human Resources & Organization Development запрошують 8 листопада на HR Friday y Львові на тему: «Психічне здоров’я в організації. На що слід зважати?». Спікери зустрічі: Наталка Шпот – сертифікований коуч та гештальт-консультант та Христина Колесник – консультант з питань психічного здоров’я на робочому місці.

Частота психічних розладів серед працездатного населення зростає. Труднощі психічного здоров’я становлять велику частку причин непрацездатності, що безпосередньо впливає на ефективність бізнесу. Сучасному HR-менеджеру корисно дізнатись про основні тренди і ключові позиції зі сфери турботи про  психічне здоров’я на робочому місці. 

Під час зустрічі ми:

  • зробимо короткий огляд труднощів, з якими зіштовхується працівник на робочому місці і, що з цього відноситься чи не відноситься до психічного здоров’я (наприклад, проблеми у стосунках, особливості особистості, стани, що спричинені стресом на роботі, сімейні труднощі, і, власне, психічні розлади)
  • спробуємо зрозуміти позицію та роль HR-менеджера, яка є основою антидискримінаційної політики компанії
  • дослідимо фактори, які допомагають людині долати серйозні труднощі та сприяють стресостійкості
  • пошукаємо точки для змін, маленькі кроки для втілення практик психічного здоров’я в організації
  • матимемо сесію запитань та відповідей у кінці програми

Зустріч буде корисна для фахівців з персоналу, менеджерів та керівників компаній. 

Коли: 18:30, 8 листопада 2019 року
Тривалість: 1,5-2 години
Вартість участі в події: 300 грн
Місце: 127 ауд., Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29a
Контактна особа: Кухтяк Катерина, kkukhtiak@lvbs.com.ua, +38067 672 58 00

[register-button token=’5da8376a-7fe7fe6b-ae3d-9083927d69be’ title=’Зареєструватись’]

Для учасниць та випускниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Наталка Шпот: викладачка Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), сертифікований коуч та гештальт-консультант. Має 18 років професійного досвіду у бізнесі, зокрема в HR, серед якого: робота HR-директором компанії Eleks (створення повноцінного відділу управління персоналом, програми утримання, розвитку та оцінки працівників), навчальні та консультаційні проекти, створення та проведення авторських тренінгових програм в ІТ-компаніях, таких як SoftServe, Intellias, Prosteer Group. 

Христина Колесник: консультант з питань психічного здоров’я на робочому місці, клінічний психолог. Випускниця магістерської програми з психології з основами когнітивно-поведінкової терапії Українського Католицького Університету.