HR Friday: «Великі зміни у великій компанії: реформа HR в Укрпошті» [Львів]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують 8 лютого на HR Friday у Львові на тему: «Великі зміни у великій компанії: реформа HR в Укрпошті». Спікер події: Лілія Бушіна, заступник генерального директора з персоналу АТ «Укрпошта».

Під час події дізнаємося про:

  • Перебудову HR-процесів в одній із найбільших компаній країни: виклики та рішення.
  • Інструменти мотивації працівників в умовах обмеженого бюджету.
  • Як змінювати усталену корпоративну культуру і чому зміни не відбуваються миттєво.
  • Роль HR у трансформації бізнесу.

Коли: 8 лютого о 18:30
Де: м. Львів, Центр Шептицького, вул. Стрийська 29, ауд 127 «паркова»
Вартість участі в події: 300 грн

[register-button token=’5c375012-2e75698e-37a6-874e71051c27′ title=’Зареєструватись’]

Кількість місць обмежена. Для учасників та випускників програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.
Контактна особа: Христина Дольна, kdolna@lvbs.com.ua, (098) 350 35 56.

Довідка: Бушіна Лілія, заступник генерального директора з персоналу АТ «Укрпошта». Працює у сфері управління персоналом уже понад 17 років. Серед компаній, де Лілія очолювала HR-напрямок – Tetra Pak Ukraine, Weatherford Ukraine, Метінвест, Creative Group. У лютому 2015 року долучилась до команди міністра Айвараса Абромавичуса і протягом двох років брала участь у реформуванні Міністерства економічного розвитку та торгівлі України, де успішно впровадила зміни на посаді директора департаменту персоналу. Навчалась у школі організаційного коучингу Вісбаденської академії (Німеччина).