HR Friday-воркшоп: «Бізнес-процеси та автоматизація функцій HR у сучасній компанії» [Львів]

Львівська бізнес-школа УКУ та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують у п’ятницю, 13 березня, на HR Friday-воркшоп:  «Бізнес-процеси та автоматизація функцій HR у сучасній компанії» з Денисом Козицьким, засновником та керівником ІТ-компанії «Rearden Group».  

Цілі бізнесу досягаються за допомогою побудови ефективних бізнес-процесів, а їхня автоматизація  – це фундамент для сталого розвитку будь-якого підприємства. Оскільки компанія розвивається, перш за все, через розвиток власних спеціалістів, правильна побудова бізнес-процесів управління персоналом та системи мотивації забезпечують ріст головних показників бізнесу.

Під час події ми розглянемо наступні питання:

  • окремі та комплексні системи автоматизації функції управління персоналом та  розрахунку заробітної плати;
  • як обрати та впровадити систему автоматизації;
  • яким чином інтегрувати систему автоматизованих HR-процесів синхронізувати з актуальними бізнес-процесами;
  • декілька практичних кейсів.

Коли: 13 березня
Тривалість: 18:30-20:30

У зв’язку із запровадженням карантину, подія відбуватиметься у форматі вебінару. Усі зареєстровані учасники перед подією отримають на пошту посилання на вебінар.

Вартість участі в події: 300 грн

[register-button token=’5e5cff3b-9e1cedfd-c021-ad3e0e02bbc2′ title=’Зареєструватись’]

Кількість місць обмежена. Для учасників та випускників програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.
Контактна особа: Вікторія Корінь, vkorin@lvbs.com.ua

Довідка: Денис Козицький – засновник та керівник бізнесів у сферах ІТ, спорту та коучингу, серед яких: ІТ-компанія «Rearden Group», що займається автоматизацією бізнесу на базі продуктів «BAS ERP» та «1С:Підприємство», а також «Тенісна Бізнес Ліга», яка проводить аматорські турніри та інші заходи з тенісу по всій Україні та за її межами. Понад 20 років досвіду управлінської роботи.