HR Friday-воркшоп: Формування культури зворотного зв’язку в компанії

Львівська бізнес-школа УКУ та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують у п’ятницю, 15 червня, на HR Friday-воркшоп: «Формування культури зворотного зв’язку в компанії» з Олександрою Альхімович, експертом з пошуку та підбору талантів на топові та критичні для бізнесу позиції (executive search, talent acquisition) в Україні та за кордоном.


Від HR, у першу чергу, очікують стратегічних та інноваційних рішень, замість цього HR-фахівець левову частку свого робочого часу витрачає на операційні задачі, іноді не в зоні своєї відповідальності.

– Чому так відбувається?
– Що є причиною постійної практики «білка в колесі»?
– Яку роль у вашій компанії відіграють лінійні менеджери?
– Як та хто має давати ефективний зворотній зв’язок у компанії, та де цього навчитись?
– Чи є лінійні менеджери People-менеджерами та HR-агентами?

На ці та інші болючі запитання спробуємо знайти відповідь. А також на практиці розглянемо, як працювати з лінійними менеджерами та навчити їх давати фідбек своїм підлеглим.


Коли: 15 червня о 18:30
Де: Львів, вул. Козельницька, 2а, академічний корпус, авд. 305
Вартість участі у події 250 грнКількість місць обмежена. Для учасниць та випускниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.
Контактна особа: Христина Дольна, kdolna@lvbs.com.ua, (098) 350 35 56.

Нагадуємо, що у LvBS триває реєстрація на програму MA in Human Resources and Organization Development. Безпосередньо на місці ви зможете зустрітися з менеджером чи випускниками і поставити запитання, що вас цікавлять.

Олександра Альхімович: викладач Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS) та Центру лідерства УКУ.  Близько 5 років займала ключові позиції у компанії Luxoft Ukraine. На посаді керуючого директора відповідала за розвиток бізнесу в Україні, операційне управління компанією, побудову системи ефективної взаємодії підрозділів. Раніше Олександра працювала також на керівних посадах в компаніях Exigen Services і Rainford Milk factory.