HR Friday: Вплив як ключова компетенція в HR [Івано-Франківськ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують 1 лютого на HR Friday в Івано-Франківську на тему: «Вплив як ключова компетенція в HR» з Іриною Тимощенко, консультантом з питань управління людьми та організаційного розвитку, випускницею LvBS.

Під час події дізнаємося про:

  • HR-вплив без формальної влади та повноважень (або ж і з ними)
  • Жорсткі та м’які методи впливу
  • Етику та питання маніпуляції

Також поговоримо про те, як розвивати компетенцію впливу та як застосовувати її на практиці для досягнення бажаних результатів. Розглянемо, чому деякі техніки впливу не завжди працюють. Обговоримо, як підібрати оптимальну стратегію впливу, залежно від обставин.

Коли: 1 лютого о 18:30
Де: м. Івано-Франківськ, Промприлад. Реновація, вул. Академіка Сахарова, буд. 23
Вартість участі в події: 250 грн

[register-button token=’5c3752ac-e575500f-66f1-17b3de2bb9ad’ title=’Зареєструватись’]

Кількість місць обмежена. Для учасників та випускників програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.
Контактна особа: Катерина Кухтяк, kkukhtiak@lvbs.com.ua, (098) 350 35 56.

Ірина Тимощенко: випускниця магістерської програми MA in Human Resources & Organization Development Львівської бізнес-школи УКУ (LvBS), консультант з питань управління людьми та організаційного розвитку.  Ірина спеціалізаціалізується на розробці бізнес-стратегій (і супроводом її реалізації), розробці архітектури бізнесу та продуктів, комунікації, проектному менеджменті, client service, HR, розвитку бізнесу та еволюційному впровадженні змін. Працювала зовнішнім експертом у понад 50 проектах у сфері медіа, реклами, IT, e-commerce, комунікацій, виробництва, державних структур, НГО, суспільних організацій (міські спільноти та волонтерські об’єднання).