HR Friday: Впровадження HR-проєктів. Як перетворити виклики в можливості

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма МА in Human Resources & Organization Development запрошують 4 лютого на HR Friday на тему: «Впровадження HR-проєктів. Як перетворити виклики в можливості». Спікерка зустрічі – Наталія Кульчицька, керівниця департаменту персоналу компанії Kernel, сертифікований коуч ACSTH (Approved Coaching Specific Training Hours).

В умовах різноманіття HR-систем та інструментів основною складністю стає не стільки пошук рішень, скільки їх реалізація. Зазвичай HR стає в довжелезну чергу серед операційних задач та проєктів компанії і бореться за увагу працівника. Інформаційне перенавантаження, онлайн-формат, постійні та швидкі зміни зовнішнього середовища охоплення різнорівневого персоналу, розгалужена регіональна структура… Все це стає справжнім викликом для HR.

Протягом вебінару ми будемо розглядати впровадження HR-проєктів в умовах багатьох викликів на основі наступних принципів:

  • Бізнес – це в першу внутрішній клієнт. Хочете втілити проект – створіть цінність;
  • Дивіться на все через призму цифр – зануртеся в основні бізнес-показники;
  • Створіть портрет користувача результатів проєкту;
  • Пілоти – наше все: спробуйте, покажіть результат на експериментальній майданчику, виправте помилки, масштабуйте;
  • Дивіться на все очима користувача: дизайн-мислення на кожному етапі проекту.

Коли: 18:30, 4 лютого 2021 року
Тривалість: 1-1,5 години
Вартість офлайн-участі* в події 300 грн
Вартість дистанційної участі в події 150 грн
Локація проведення: 311 авдиторія Багатофункціонального Корпусу УКУ (БФК), вул. Козельницька 2а

Контактна особа: Вікторія Корінь, vkorin@lvbs.com.ua

[register-button token=’60127710-262f8fca-1dce-7e94a842e88a’ title=’Зареєструватись для участі офлайн’]

Усі, хто не встигнуть придбати перші 20 квитків (адже діють карантинні обмеження на офлайн-зустрічі), зможуть доєднатися до події онлайн. Для приєднання до закритої трансляції просимо зареєструватися тут. Посилання на зустріч ми надішлемо вам листом в день події. Вартість участі онлайн – 150 грн*

[register-button token=’60127840-798dc4cf-c40a-90b9571fb210′ title=’Зареєструватись для участі онлайн’]

*Для учасників та випускників програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі»  надається 5 безкоштовних місць для офлайн-участі, а онлайн-участь безкоштовна. 

Наталія Кульчицька – керівниця департаменту персоналу компанії Кернел, HR-експерт і управлінець з 13-річним досвідом, фасилітатор, сертифікований коуч та марафонець. Має досвід формування команди з нуля, впровадження всіх HR-процесів на виробничих і торговельних підприємствах, а також при інтеграції нових активів, трансформації HR процесів, C&B, вибудовування системи управління ефективністю, навчання і розвитку персоналу, автоматизації та трансформації процесів, формування корпоративної культури та управління змінами. Зараз Наталія відповідає в компанії Кернел за всі області HR, організаційний розвиток, комплаєнс і техніку безпеки персоналу.