HR Friday y Дніпрі: «Емоційна складова звільнення через призму EQ»

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма МА in Human Resources & Organization Development LvBS запрошують 6 вересня на HR Friday y Дніпрі на тему: «Емоційна складова звільнення через призму EQ» з Валерією Козловою, викладачем LvBS, експертом із застосування емоційного інтелекту в бізнесі, автором книги «Технологія EQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті».

Що має враховувати будь-який менеджер та керівник при намірі звільнити підлеглого, або навпаки втримати працівника? Чому насправді йдуть члени команди, як розпізнати їх потреби і сигнали лиха і, що робити, щоб люди не вигорали? Про емоції, які переживає людина, що приймає рішення про звільнення колеги, та що ж саме переживає сам працівник – поділиться Валерія Козлова. 

Зустріч пройде у форматі Q&A-сесії. Запрошуємо учасників заздалегідь приготувати свої запитання, на які ви зможете отримати відповіді під час події.

У межах зустрічі також пройде презентація книги «Технологія ЕQ-BOOST. Як використовувати емоційний інтелект у бізнесі та житті» Валерії Козлової, яка є першою книгою українського автора на тему емоційного інтелекту в бізнесі. Книга розповідає як перетворити власні емоції на каталізатор для досягнення найвищих результатів, як знешкодити емоції-стоппери та оминути їхні пастки, та як самостійно підвищувати рівень емоційного інтелекту.

Коли: 6 вересня 2019 року, 18:30
Вартість участі в події: 250 грн
Локація: Gogol Hub (вул. Гоголя, 26)
Контактна особа: Кухтяк Катерина, kkukhtiak@lvbs.com.ua

[register-button token=’5d56af12-a8b6ee06-fb06-e5f939e9af4e’ title=’Зареєструватись’]

Для учасниць та випускниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Валерія Козлова – викладач LvBS, експерт з емоційного інтелекту. Має 20 років досвіду в дослідженні чинників, які прискорюють бізнес-процеси і приводять до результату. Автор Lean-EQ method, базованого на підключенні емоційного інтелекту (EQ) як системи мислення. Має більше 8 років викладацької діяльності. Валерія виступає запрошеним експертом Leadership Development Program в SoftServe. Є ментором власників IT-компаній і стартапів. Протягом декількох років виступала ментал коучем учасниці Олімпіади Rio 2016. Отримала вищу освіту у сфері медицини і психології. Вивчала Behavioral Approach та System Approach у двох закордонних проектах у Швеції та Польщі. Також навчалась у Санкт-Петербурзькому Гештальт Інституті (сертифікат викладача, 2011) та Московському Гештальт Інституті (2005-2011).