HR Friday: Як розпочати цифрову трансформацію у компанії? [Київ]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма МА in Human Resources & Organization Development запрошують 31 січня на HR Friday y Києві на тему: «Як розпочати цифрову трансформацію у компанії?». Спікер зустрічі – Надія Васильєва, експертка з цифрових технологій і трансформації, цифрової економіки та розвитку ІТ-бізнесу, співзасновниця Інституту цифрової трансформації економіки.

Глобалізація, конкуренція та зміна в поведінці споживача спровокувало появу нового тренду, як на рівні компаній, так і економіки – цифрової трансформації. Вона стала основою для створення не тільки нових продуктів, а й вплинула на управління та взаємодію між людьми. 

Серед багатьох українських компаній термін «цифрова трансформація» набув неабиякої популярності. Але що за собою несе така трансформація? Чи це процес переходу з паперових процесів у цифрові? Чи впровадження нових технологій? 

Упродовж події ми поговоримо про те:

  • що таке цифрова трансформація, тренди в Україні та світі;
  • стадії підходу до цифрової трансформації в компанії та різницю між ними;
  • як HR-и, керівники та менеджери можуть стати амбасадорами цифрової трансформації, ідентифікувати готовність компанії до неї та якими мають бути першими кроки до їх втілення;
  • розглянемо кейс впровадження цифрової трансформації на прикладі української компанії.

Зустріч буде корисна для фахівців з персоналу, менеджерів та керівників компаній. 

Коли: 19:00, 31 січня 2020 року
Тривалість: 1,5-2 години
Вартість участі в події: 300 грн
Місце: Київський центр УКУ, Мазепи, 10а (метро «Арсенальна»)
Контактна особа: Кухтяк Катерина, kkukhtiak@lvbs.com.ua, +380501524735

Інформаційний партнер: 

[register-button token=’5e1ed56f-b637f65e-a18f-be78e7c1d505′ title=’Зареєструватись’]

Для учасників та випускників програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Надія Васильєва – засновниця Digital Transformation Corporation та співзасновниця Інституту цифрової трансформації економіки, експерт та євангеліст використання надможливостей IoT, Blockchain та штучного інтелекту у бізнесі та поза ним. Незалежна директорка у декількох комерційних компаніях, фахівчиня з Fintech, кібербезпеки та цифрової трансформації.

За 12 років розбудови телеком-гравця України №1 (компанії Київстар), 3 роки в галузі логістики GM Amway і 5 років на чолі чорноморського регіону Microsoft, Надія своєю експертизою та лідерством супроводжувала понад 1000 працівників.

Активістка з питань гендерної рівності та просування жінок у STEM-дисциплінах. Розбудовниця таких рухів як WELDI від ACC, Іnner wheel від European Woman Entrepreneurship та Women in Boards 2020.