HR Friday: Як сформувати Employee Experience Journey Map [Львів]

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма професійного рівня MA in Human Resources and Organization Development запрошує 7 вересня на HR Friday у Львові на тему «Де ми втрачаємо кандидатів? Як сформувати Employee Experience Journey Map». Спікером буде HR-консультант малого та середнього бізнесу Людмила Коптелова.

Під час зустрічі поговоримо:
– про бажання, цілі пошуку кандидатів та цілі власників компаній;
– на яких етапах кандидат контактує з роботодавцем, з ким, які враження та проблеми відбуваються на цих етапах;
– помилки рекрутерів та HR’ів при підборі кандидатів, де вони втрачають потенційних працівників та на яких етапах, що з цим можна зробити;
– як проаналізувати шлях кандидата по вакансіях.

Реєстрація на єдину магістерську програму міжнародного рівня з HR в Україні MA in Human Resources and Organization Development

Коли: п’ятниця, 7 вересня, 18:30
Де: Центр Шептицького, вул. Стрийська, 29, ауд. Паркова
Вартість участі у події: 250 грн

Кількість місць обмежена. Для учасниць та випускниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Контактна особа: Христина Дольна, kdolna@lvbs.com.ua, (098) 350 35 56.
Людмила Коптелова 6 років працює у сфері HR. Була Head of HR Department у перекладацькій компанії, яка входить у ТОП-3 по Україні. Сформувала з «нуля» два відділи по роботі зі штатним (50 чоловік) та позаштатним (більш ніж 500 активних фрілансерів) персоналом. Останній рік працює HR-консультантом з малим та середнім бізнесом. Галузі роботи компаній: складська логістика, виробництво, енергетика, інжиніринг, будівництво. Допомагає компаніям у напрямках систематизації HR-процесів, упровадженню Agile-методик у не ІТ-компаніях та HR-відділах, розвитку бренда роботодавця та корпоративної культури.