«HR нового рівня». Онлайн-презентація MA in HR and Organization Development

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS)  запрошує 13 травня о 17:00 на «HR нового рівня. Онлайн-презентацію магістерської програми  MA in Human Resources and Organization Development». Під час події своїми професійними кейсами поділяться учасники та випускники програми з різних сфер, які розкажуть з якими викликами вони зіштовхнулися за останній рік пандемії, як вдається долати їх, яку роль в їхньому професійному житті відігірало навчання і як це дозволило їм вийти на новий професійний рівень.

Спікери вебінару:

  • Ольга Герус, випускниця програми, VP of Culture and Talent Development, Clario (Київ)
  • Марта Шушереба, учасниця програми, начальник Управління з персоналу АТ «Івано-Франківськгаз» (Івано-Франківськ)
  • Андрій Марченко, учасник програми, Head of HR у ProSteer Group  (Львів)

Також ви зможете отримати відповіді на всі запитання щодо програми, які вас цікавлять, дізнатися актуальну інформацію щодо формату навчання, структури програми та багато іншого.

Ви дізнаєтесь:

  • Для кого саме ця програма
  • Наскільки вона відповідає нинішнім потребам бізнесу
  • Як вона вплинула на професійне життя випускників
  • А також, якою є першочергова роль HR’а в кризу
  • Про нинішній досвід випускників і їхню роботу в час кризи

Коли: 13 травня (четвер), 17.00

Участь безкоштовна за умови попередньої реєстрації.

Після реєстрації в день події на електронну скриньку, яку ви вказали, ви отримаєте лінк на вебінар, який проходитиме на платформі zoom.

Контактна особа: Катерина Кухтяк, менеджер програм MA in HR and OD та HRM у бізнесі, +38 (067) 672 58 00, kkukhtiak@lvbs.com.ua

MA in Human Resources and Organization Development – комплексна програма для тих, хто має досвід в управлінні персоналом і хоче перейти на новий рівень особистісного та професійного розвитку. Учасники програми  HR-фахівці, які прагнуть структурувати власний досвід, здобути HR- і бізнес-експертизу міжнародного рівня та розвинути компетенції, які знадобляться в майбутньому. Єдина магістерська програма міжнародного рівня в Україні з управління персоналом та організаційного розвитку.

Ця програма для HR-експертів, відповідальних за весь напрям чи функцію з управління персоналом та прийняття стратегічних рішень щодо цього напрямку в компанії