HR Webinar: «Чому помирають ідеї в компаніях?» з Аллою Георгіаді

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують 14 грудня долучитися до HR Webinar: «Чому помирають ідеї в компаніях?» з Аллою Георгіаді, ліцензованою експерткою з соціо-економічного підходу до менеджменту (SEAM) та викладачкою організаційного розвитку, управління конфліктами та організаційної культури у таких країнах як США, Франція та Україна.

Протягом багатьох років проходять дебати про причини та кількість невдач щодо організаційних змін та бізнес-ініціатив у компаніях. Одні стверджують, що приблизно 60-90% змін у зусиллях та бізнес-ініціативах не відповідають своїм цілям, тоді як інші переконують, що рівень невдач є дещо нижчим. Незалежно від цифр, проблеми невдалих ідей, невиконаних ініціатив дуже поширені, але вони не є пріоритетними для багатьох організацій. Невдалі ініціативи викликають багато інших організаційних проблем і призводять до значних втрат ресурсів, часу та грошей. Під час цього вебінару учасники дізнаються про причини смерті ідей та ініціатив у бізнесі, отримають певні рекомендації, що потрібно для впровадження змін у бізнес-організації.

Коли: 14 грудня о 18:30
Вартість участі у вебінарі: 120 грн* 

[register-button token=’f38dde95-ad8a-464a-88c6-f3339dabfac7′ title=’Зареєструватись’]

*Після реєстрації та оплати учасники отримають підтвердження участі, а за 2 дні до самого вебінару  – ми надішлемо вам лінк, перейшовши по якому ви зможете долучитись до події. У разі, якщо ви не матимете змоги долучитись до вебінару, ми надішлемо вам запис.

Кількість місць обмежена. Для учасниць та випускниць програм MA in Human Resources and Organization Development та «HRM у бізнесі» участь безкоштовна.

Контактна особа: Христина Дольна, kdolna@lvbs.com.ua, (098) 350 35 56.
Алла Георгіаді: Науковець та ліцензований практик з соціо-економічного підходу до менеджменту (SEAM). Викладає та консультує у сфері організаційного розвитку, управління конфліктами та організаційної культури у таких країнах як США, Франція та Україна. Засновник національної асоціації соціо-економічних науковців-практиків SEAM Institute (www.seaminstitute.org), що об’єднує фахівців з Європи та Північної Америки.