HR Webinar: «Інструменти управління, які працюють» з Аллою Георгіаді

Львівська бізнес-школа УКУ (LvBS) та магістерська програма MA in Human Resources and Organization Development запрошують 18 квітня долучитися до HR Webinar: «Інструменти управління, які працюють» з Аллою Георгіаді, ліцензованою експерткою з соціо-економічного підходу до менеджменту (SEAM) та викладачкою організаційного розвитку, управління конфліктами та організаційної культури у таких країнах як США, Франція та Україна.

 

Кожен менеджер хоче бути ефективним, але не кожен знає, або використовує, інструменти для ефективного управління. Існує цілий ряд таких інструментів. Упродовж вебінару ми зосередимось на двох: таблиці компетентності та матриці делегування. Таблиця компетентності допомагає менеджерам створювати вичерпну карту всіх компетенцій, необхідних для успішної роботи відділу вже сьогодні і в майбутньому. Матриця делегування дозволяє їм бачити всі завдання, які вони можуть делегувати і надавати шаблон для переговорів з працівником, якому ці завдання можуть бути делеговані.

Участь у вебінарі допоможе учасникам:

  • навчитися користуватися цими інструментами;
  • зрозуміти, яким чином ці інструменти відрізняються від існуючих методів управління;
  • дізнаються, як їх правильно використовувати на робочому місці

Для кого: менеджерів середнього рівня, HR-спеціалістів.
Час: 18 квітня (четвер), 18:00
Вартість участі: 150 грн. Для випускників програм MA in HR and OD та HRM у бізнесі участь у вебінарах безкоштовна

*Після реєстрації та оплати учасники отримають підтвердження участі, а за 2 дні до самого вебінару  – ми надішлемо вам лінк, перейшовши по якому ви зможете долучитись до події. У разі, якщо ви не матимете змоги долучитись до вебінару, ми надішлемо вам запис.

Контактна особа: Катерина Кухтяк, +38 (067) 672 58 00, kkukhtiak@lvbs.com.ua

Алла Георгіаді: Науковець та ліцензований практик з соціо-економічного підходу до менеджменту (SEAM). Викладає та консультує у сфері організаційного розвитку, управління конфліктами та організаційної культури у таких країнах як США, Франція та Україна. Засновник національної асоціації соціо-економічних науковців-практиків SEAM Institute (www.seaminstitute.org), що об’єднує фахівців з Європи та Північної Америки.

Відкрито реєстрацію на магістерську програму MA in Human Resources and Organization Development.